Ryan Eggold wciela się w dyrektora medycznego Maxa Goodwina w serialu „New Amsterdam”, który jest bardzo popularny na platformie Netflix. Opowiada on historię lekarza, który chce przywrócić dawną świetność jednemu z najstarszych szpitali w Stanach Zjednoczonych. Kim jest aktor prywatnie? Jakie ma role na swoim koncie?

Michele Morrone jednak NIE pojawi się w serialu „Toy Boy” ze względu na stan zdrowia

Ryan Eggold – wiek

Ryan Eggold urodził się 10 sierpnia 1984 roku w Kalifornii. Ma 36 lat.

Ryan Eggold – kariera

Ryan Eggold grał również jedną z głównych ról w serialu „Czarna Lista.”. W latach 2008-2011 występował w spin-offie „90210” jako nauczyciel Ryan Matthews. Możemy go również kojarzyć z „Veronica Mars” czy „Bracia i siostry”. Ma na swoim koncie role w filmach „Con: The Corruption of Shawn Helm” oraz „Bloom”.

Aktor jest też reżyserem, a jego dziełem jest film fabularny „Dosłownie tuż przed Aaronem”, do którego skomponował również muzykę. Eggold ma swój zespół i muzyka jest jego wielką pasją.

Tomasz Raczek poleca czytelnikom KOZACZKA! 3 obowiązkowe seriale na weekend

Tak wyglądają prywatnie aktorzy z serialu „DOM Z PAPIERU”. Czym się zajmują?

Ryan Eggold – żona, życie prywatne

Ryan Eggold nie jest żonaty i nie ma dzieci. Łączono go m.in. z Jill Martin znaną z show „Today” po tym, jak zostali zauważeni na randce. Spotykał się też z Ashley Greene grającą w „Zmierzchu” oraz aktorką i piosenkarką Haley Bennett. Aktor nie zdradza zbyt wiele na temat swojego życia prywatnego.

Eggold bardzo lubi, gdy fani rozpoznają go i nawiązują z nim kontakt. Wtedy czuje od nich wsparcie.

 

 

Ryan Eggold

Ryan Eggold fot. Zuma Press / Forum

Ryan Eggold

Ryan Eggold fot. Backgrid USA / Forum