Kim Kardashian i jej siostry (a także jej przyjaciółki) mają wspólny czat, na którym piszą o różnych rzeczach. W tym o tym, co aktualnie oglądają na Netflixie. Jakiś czas temu dziewczyny miały obsesję na punkcie serialu „Bridgertonowie”, który stał się ogólnoświatowym sukcesem. Tym razem Kim ma obsesję na punkcie nowego hitu, który można oglądać już od jakiegoś czasu na tej platformie streamingowej. Jest nim „Sex/Life”, o którym jakiś czas temu pisaliśmy.

Największy penis w Hollywood wraca do Netflixa

Serial opowiada o kobiecie, która prowadzi spokojne życie na przedmieściach ze swoim mężem i dwójką dzieci. Jednak wciąż myśli o swoim życiu, które prowadziła przed tym, gdy założyła rodzinę. Na scenę wchodzi jej seksowny były, imprezy z przyjaciółką i życie seksualne, które prowadziła przed małżeństwem. Historia opowiada o rozterkach kobiety po 40-tce, które nie do końca może pogodzić się ze spokojnym życiem i pragnie emocji oraz wrażeń, które jej towarzyszyły, gdy była młodsza. Problem, który dotyczy większej ilości współczesnych kobiet niż nam się wydaje.

Kim Kardashian/Instagram

Kim Kardashian/Instagram

Kim Kardashian i jej kumpele są zachwycone serialem „Sex/Life” i już nie mogą doczekać się kolejnego sezonu. Zachwyciły się również informacją o tym, że główni bohaterowie netflixowego hitu są w związku w prawdziwym życiu.

Najgorętsze pary Hollywood, które zakochały się na planie

Trzeba przyznać, że Kim i jej Instagram z ogromnymi zasięgami to świetne miejsce na promocję. Jesteśmy pewni, że po tym, co Kim zrobiła dla serialu „Bridgertonowie” (serial ma zapewnione kolejne 3 sezony), „Sex/Life” również obejrzało o kilka milionów ludzi na świecie więcej. Wy też się skusicie?

Kim Kardashian w Miami

Kim Kardashian w Miami fot. Backgrid USA / Forum

Kim Kardashian na imprezie

Kim Kardashian na imprezie fot. Forum/Mega Agency