Roksana Węgiel wzbudza wielkie kontrowersje za sprawą związku z 8 lat starszym Kevinem Mglejem. Na początku, kiedy media dowiedziały się o nowym związku wówczas 18-letniej artystki, fani byli niemal pewni, że to chwilowe zauroczenie. Natomiast ich relacje idzie jak burza.

Roksana Węgiel i Kevin Mglej już po ślubie?! Nie mamy wątpliwości!

W maju ubiegłego roku Roksana Węgiel i Kevin Mglej się zaręczyli, co wywołało niemałą sensacje w sieci. Teraz znów wywołali falę artykułów na swój temat po tym, jak okazało się, że para jest już po ślubie cywilnym. Wyszło na jaw, kiedy w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej 19-letnia artystka dokonała zmiany nazwiska naRoksana Węgiel-Mglej.

Kim jest Kevin Mglej?

Na temat Kevina Mgleja nagle pojawia się wiele publikacji w sieci, czym zaskoczony jest sam interesowany. Postanowił sprostować kilka informacji na swój temat. Potwierdził, że ma dziecko (syna z aktorką Malwiną Dubowską) i podkreślił skromnie, że do tej pory jeszcze żadna nie zasłużyła sobie na to, aby została jego żoną:

Z bliżej niezrozumiałego powodu jestem dzisiaj tagowany w jakimś milionie rzeczy, co osobiście mnie bawi i skłania do zabawy — kilka faktów o Kevinie:

1. Mam 26 lat i to z grudnia 96, więc trzeba nauczyć się liczyć,

2. Nie mam i nie miałem żony — żadna sobie nie zasłużyła,

3. mam syna i jest absolutnym kotem. Najlepszy gość na świecie…”

4. Nie jest producentem muzycznym tylko SONGWRITTEREM. To kolosalna różnica i Andrzej Jarowski by się obraził

5. Mam 4 firmy, a nie 3 – żenada  — wypunktował Kevin Mglej na swoim InstaStory.

Co jeszcze wiemy o mężu Roksany Węgiel? Okazuje się, że Kevin Mglej to człowiek orkiestra. Studiował prawo na Uniwersytecie Warszawskiem, założył agencję marketingową House of Hype by KM oraz jest właścicielem wytwórni muzycznej Unity Record!, w której współpracuje z Jeremim Sikorskim i Andrzejem Jaworskim. 

Kevin Mglej w środku nocy wydał pilne oświadczenie! „Droga osoby popularnej mnie nie kręci”

Próbował też swoich sił w aktorstwie i zagrał m.in. w „Ojcu Mateuszu”, „Ludzie i bogowie”, a nawet w „Ukrytej prawdzie”.

Nieco dyskusji w sieci powoduj fakt, że Kevin Mglej jeszcze w 2020 roku był zaręczony ze znaną aktorką Malwiną Dubowską, z którą doczekał się syna. Malwinę można było zobaczyć w takich produkcjach, jak: „Papiery na szczęście”, „W rytmie serca”, „Pułapka” i „Korona królów. Jagiellonowie”.

Narzeczony zabrania Roksanie Węgiel udzielania wywiadów?! „Zamknął ją w złotej klatce”

Malwina Dubowska, SK:, , fot. Baranowski Michał/AKPA