Roksana Węgiel urodziła się w 2005 roku w Jaśle. Swoją karierę muzyczną rozpoczęła w 2017 roku, wygrywając pierwszą edycję programu The Voice Kids. W tym samym roku wydała swój debiutancki singiel „Żyj”. A w 2018 roku  reprezentowała Polskę na Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci z utworem „Anyone I Want to Be”. Piosenkarka wygrała konkurs, zdobywając 215 punktów.

Roksana Węgiel wygina się na siłowni! Tym razem pozuje podczas ćwiczeń z ukochanym

Roksana Węgiel i Kevin Mglej wzięli ślub

Poza muzyką Roksana Węgiel wzbudza nieco kontrowersje. Po pierwsze zmieniła wizerunek z małej dziewczynki na kobietę pełną seksapilu, a po drugiej jest zaręczona z 8 lat starszym Kevinem Mglejem, z który ma syna z poprzedniego związku.

Narzeczony zabrania Roksanie Węgiel udzielania wywiadów?! „Zamknął ją w złotej klatce”

W maju ubiegłego roku para się zaręczyła. Gwiazda co chwile dostawała pytania „kiedy ślub”, ale w tym temacie nie była wylewna.

Teraz wychodzi na to, że Roksana Węgiel i Kevin Mglej pobrali się w tajemnicy przez wszystkimi. Internetowi śledczy zauważyli, że 29 marca w zarejestrowanej na artystę firmie dokonano pewnej istotnej zmiany – dodała do swojego nazwiska „Mglej”. Teraz nazywa się Roksana Węgiel-Mglej.

Plejada dowiedziała się, że para w tym samym dniu (29 marca) wzięła ślub cywilny, a kościelny zaplanowany jest na sierpień.

Roksana Węgiel ponownie w ogniu krytyki? Gwiazda odpowiedziała na hejt

Można też zauważyć w ogólnodostępnym rejestrze firm, że Roksana i Kevin zdecydowali się na rozdzielność majątkową. Para prawdopodobnie zrobiła po to, aby zamknąć usta wszystkim tym, którzy myślą, że 27-latek pobrał się z 19-letnią gwiazdą dla pieniędzy.

Roksana Węgiel, Kevin Mglej, fot. Baranowski/AKPA

Roksana Węgiel, Kevin Mglej, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA