Roksana Węgiel na początku 2023 roku przyjęła oświadczyny swojego chłopaka, 10 lat starszego Kevina Mgleja. Od tamtej pory Roxie co rusz musi się mierzyć z krytyką swojego związku i ukochanego, a fani błagają ją, by nie spieszyła się ze ślubem i dała sobie spokój ze starszym facetem, który ma już dziecko z poprzedniego związku. Młoda piosenkarka nic sobie jednak nie robi z „dobrych porad” i wciąż deklaruje ogromną miłość do Kevina. Uczucie jest na tyle silne i obustronne, że para już w zeszłym roku zaczęła planować szybki ślub, który miał nastąpić w 2024.

Mimo to, wielu internautów wciąż obawia się, że Kevin jest z Roksaną dla jej pieniędzy i sławy, a niektórzy sugerują nawet, że owinął sobie młodą piosenkarkę wokół palca i zarządza jej karierą.

Roxie Węgiel zdradza, jak doszło do zaręczyn z Kevinem! „Byłam w dresie”

Kevin Mglej zarządza karierą Roksany Węgiel? To on decyduje, komu udzieli wywiadu!

Teraz „Super Express” przekazał niepokojące doniesienia, które mogłyby potwierdzać te teorie. Według informatora portalu, Roksana tak bardzo ufa swojemu ukochanemu, że faktycznie powierzyła mu opiekę nad swoją karierą. Ten jednak przejął nad nią całkowitą kontrolę i decyduje nawet o tym, którym mediom Roxie może udzielić wywiadu! Jak podaje portal, dotychczas wylewna w rozmowach z dziennikarzami Roksana teraz niechętnie odpowiada na pytania o życie prywatne, a Mglej ma wybierać jej media, którym 19-latka udzieli wywiadów. Prócz tego 27-latek nie odstępuje jej na krok i zachowuje się jak ochroniarz Węgiel.

Nowy sposób kierowania karierą Roxie nie spodobał się producentom „Tańca z Gwiazdami”, w którym Roksana obecnie bierze udział. Zdaniem informatora portalu jego zaborczość przeszkadza w promocji show:

On decyduje, z którymi mediami wolno jej rozmawiać. Większości wywiadów odmawia, co utrudnia pracę przy promocji show, którego przecież Roksana jest jedną z największych gwiazd… On też musi autoryzować wszystko, każdą wypowiedź. Zamknął ją w złotej klatce i broni dostępu, czego wszyscy w produkcji mają dosyć.

Myślicie, że Roxie zdementuje te plotki?

Internauci oceniają występ Roxie Węgiel w TzG: „Można jej NIE LUBIĆ, ale…”

Internauta GROZI Roksanie Węgiel! „Niedługo będziesz się topiła w kałuży swojej krwi”

pasekkozak

scena z: Roksana Węgiel, Michał Kassin, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Michał Kassin, Roksana Węgiel, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Michał Kassin, Roksana Węgiel, fot. Piętka Mieszko/AKPA

Torun 10.12.2023 koncert kosmos na zakonczenie roku kopernikanskiego n/z Roksana wegiel,Image: 828586277, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: Mateusz Bialczyk / Forum

scena z: Roksana Węgiel, Kevin Mglej, fot. Baranowski/AKPA

scena z: Roksana Węgiel, Kevin Mglej, fot. Baranowski/AKPA

scena z: Roksana Węgiel, Kevin Mglej, fot. Baranowski/AKPA

scena z: Roksana Węgiel, Kevin Mglej, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Roksana Węgiel, Kevin Mglej, fot. Podlewski/AKPA

scena z: Roksana Węgiel, Kevin Mglej, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Roksana Węgiel, Kevin Mglej, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA