Prawa ręka króla Karola III, jego najwyżej rangi ochroniarz, podpułkownik Johnny Thompson (40 l.) zmęczył się życiem w blasku fleszy i przechodzi na mniej publiczną rolę po tym, jak stał się wiralową sensacją podczas uroczystości koronacyjnych. Zamiast na króla wszyscy patrzyli na przystojnego wojskowego. Brytyjki kochają się w nim od lat!

DLATEGO nie znamy szczegółów choroby króla Karola 

W czwartek brytyjski „The Times” doniósł, że starszy doradca znany jako „gorący koniuszy” przeszedł na nowe stanowisko. Źródło pałacowe poinformowało, że Thompson, „pozostaje starszym koniuszym króla i królowej, pełniąc bardziej wykonawczą rolę, a mniej publiczną”.

Podobno oddany koniuszy nie był zadowolony z zainteresowania opinii publicznej. W końcu był blisko zarówno królowej, jak i króla od lat. Teraz będzie pracował z daleka od publiki.

Podpułkownik Johnny Thompson

Podpułkownik Johnny Thompson stał się popularny w mediach społecznościowych po uroczystościach koronacyjnych. Histerię wywołał klip przedstawiający przystojnego żołnierza w garniturze wchodzącego przez pokaźne bramy Pałacu Buckingham kilka dni po śmierci królowej Elżbiety, który od tego czasu wyświetlono na TikToku ponad 8,6 miliona razy.

Król Karol III pierwszy raz mówi o raku

Thompson jest członkiem 5. Batalionu Królewskiego Pułku Szkocji, a latem 2018 roku znalazł się w centrum uwagi, kiedy eskortował królową Elżbietę na przegląd batalionu w zamku Balmoral.

Johnny Thompson awansował po szczeblach kariery, aż został najstarszym rangą ochroniarzem królowej Elżbiety II, a po śmierci królowej awansował na stopień „Super Jeźdźca” króla Karola, jak podaje Tatler. Do tego w mediach pojawiły się informacje, że oprócz tego, że Thompson jest nieziemsko atrakcyjny, ma też świetne poczucie humoru. Czego chcieć więcej?

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: