Karolina Pisarek już dziś poślubi przystojnego Rogera Sallę. Niemal od początku byliśmy świadkami jej nowego związku, zaręczyn, nowego domu i przygotowań do ślubu, które chętnie pokazywała w mediach społecznościowych, czy w mediach.

Karolina Pisarek skrytykowana za kreację na ślub znajomych: „Trochę PRZESADA, nie chciałabym być na miejscu panny młodej”

Kim jest Roger Salla, nowy chłopak Karoliny Pisarek?

Modelka po raz pierwszy pokazała ukochanego w swoje 24. urodziny w towarzystwie gwiazd i influencerów. Na imprezie pojawiła się m.in. Klaudia El Dursi, Fit Lovers, Rafał Jonkisz, Osi Ugonoh, Julia Nowakowska czy Anna Markowska. Wówczas pojawił się też u jej boku tajemniczy ukochany.

Karolina Pisarek i Roger Salla fot. Instagram

Karolina Pisarek ma za sobą kilka związków m.in. z Damianem Kordasem, brazylijskim modelem Danielem Matsunagi i kierowcą rajdowym Jaimem Camarą, z którym zamieszkała w Miami.

Roger Salla jest wiceprezesem firmy świadczącej usługi finansowe w branży e-commerce. Firma należy do ojca Rogera, biznesmena i milionera Marka Salli.

Poza tym Roger jest piłkarzem, grywał w sekcjach juniorskich niemieckich oraz polskich klubów, Legii i Polonii Warszawa. Ostatecznie karierę piłkarską zawiesił kilka lat temu i zaczął trenować sztuki walki z popularnym klubie Uniq Fight Club. Tam też poznał Marcina Dubiela, z którym do dziś się kumpluje oraz przyszłą żonę Karolinę Pisarek.

Roger Salla Fot. Instagram/rogeiro20

Karolina Pisarek w „Dzień Dobry TVN” będzie relacjonować przygotowania do ślubu!

Syn milionera studiował także na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie, gdzie ukończył licencjat i tytuł magistra. Następnie dostał się na brytyjską uczelni University of Bradford na specjalizacji zarządzanie przedsiębiorstwem międzynarodowym.

Roger Salla Fot. Instagram/rogeiro20

Oboje byli na tyle pewni swojego uczucia, że chwilę po poznaniu się zostali narzeczonymi. Roger oświadczył się modelce zaledwie 8 miesięcy temu na wakacjach na Malediwach. Przez ostatnie miesiące przygotowywali się do ślubu, Karolina Pisarek pokazywała fanom między innymi nietypowe zaproszeni w formie metki do ubrań. Para w międzyczasie zdążyła zainwestować we wspólną ogromną willę oraz psa, rady labrador.