Od kiedy można zacząć oficjalnie świąteczny sezon? Na to pytanie nie ma jednej, prawidłowej odpowiedzi. Dla jednych motywacją do startu będą pierwsze dźwięki świątecznych przebojów, puszczane z głośników galerii handlowych, dla drugich początek grudnia, a dla kolejnych… magia rozbudzi się sama. Jak było w przypadku Kim Kardashian? Trudno stwierdzić. Pewnym jest jednak fakt, że jej dom, a przynajmniej podjazd, są gotowe na przybycie Świętego Mikołaja.

Jeszcze nie widzieliśmy Kurzopków w takim wydaniu. Zobaczcie, jak bawili się w Andrzejki

Kim Kardashian już poczuła magię świąt. Celebrytka pokazała dekoracje świetlne przed domem

Kim Kardashian lubi świąteczne dekoracje. Skąd ta pewność? A chociażby stąd, że przed jej posiadłością już pojawiły się pierwsze ozdoby. Na ten moment celebrytka zdecydowała się „ubrać” drzewka w liczne, białe światełka. Efekt? Magia. Aranżacja ta na myśl może przynosić obrazy ze świątecznych bajek czy zaczarowanych ogrodów. Zresztą wydaje się, że 43-latka dumna jest ze świątecznego wyglądu swojego podjazdu, ponieważ pochwaliła się nim na Instagramie.

Julia Wieniawa rozpoczyna przygodę z „Mam Talent”. Fani krytykują zachowanie gwiazdy

Przypomnijmy, że Kim Kardashian to nie jedyna gwiazda, która w tym roku już poczuła magię świąt. Niedawno pierwszą choinkę zaprezentowali w social mediach Marina Łuczenko-Szczęsna, a także Sylwia Przybysz czy Anita Szydłowska.

Jak oceniacie dekoracje świetlne Kim?

Nowości u Anny i Roberta Lewandowskich? „Jesteśmy zachwyceni”

fot. IG @kimkardashian

Credit line: ANDREW KELLY / Reuters / Forum

Credit line: ANDREW KELLY / Reuters / Forum

Credit line: BACKGRID / Backgrid USA / Forum