„Mam Talent” to show, które jest na antenie TVN od wielu lat. Po programie część uczestników rozpoczęła prawdziwą karierę w show-biznesie. Wśród nich są Kamil Bednarek, Mateusz Ziółko oraz chór Sound’n’Grace.

Julia Wieniawa weszła we współprace z UBEREM i Anją Rubik. Zobaczcie tę nietypową reklamę

Julia Wieniawa rozpoczyna przygodę z „Mam Talent”

Julia Wieniawa swoją karierę artystyczną rozpoczęła w serialu „Rodzinka.pl”. Przez wiele lat była jedną z najbardziej lubianych aktorek w serialu. Później otrzymywała role w produkcjach takich jak „Teściowie”, „Zawsze warto”, „Kobiety Mafii”, „Jak pokochałam gangstera” i wielu innych.

Julia Wieniawa ma nowy tatuaż! Nietypowa propozycja w nietypowym miejscu

Celebrytka nie poprzestała na karierze aktorskiej. Po sukcesie jaki osiągnęła, postanowiła zająć się swoją karierą muzyczną. Stworzyła m.in. single „Oddycham”, „Nie muszę”, „Zabierz tę miłość”. Po kolejnym powodzeniu zawodowym postanowiła zająć się budowaniem własnej marki odzieżowej i kosmetycznej. Jak wiemy, w branży beauty nie poszło jej najlepiej, chociaż miała swoich zwolenników również i w tym przypadku.

Julia Wieniawa olśniewa na pokazie MMC! Co za stylizacja?!

Jak wiemy, Julia Wieniawa jakiś czas temu otrzymała propozycję, by dołączyć do grona jurorów „Mam Talent”. Po tej informacji widzowie nie byli zachwyceni decyzją twórców show. Ostatecznie Julia Wieniawa zasiadła w jury programu. Dzisiaj wstawiła post, w którym pochwaliła się pierwszym dniem na planie. Niestety wiele osób nie pochwala jej nowej roli, w dodatku pojawiły się nieprzychylne komentarze na temat jej ostatniego zachowania. Jak się okazało, Wieniawa odwołała swój występ w teatrze z powodu choroby. Obserwujący zarzucają celebrytce, że dwa dni temu odwołała występ, a dzisiaj już jest na planie „Mam Talent”.

  • Jak Ci ludzie to robią? Wczoraj chora a dziś już normalnie funkcjonuje i spotyka się z ludźmi
  • Ustawione i zmanipulowane..
  • Jaka szkoda, że 2 dni temu spektakl z tobą został odwołany, a jechałam bardzo dużo km… 🫠
  • chora? A dziś już normalnie w mam talent?
  • Ale to będzie tragedia – komentują fani

A Wy co myślicie o nowej roli Julii Wieniawy?

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa; fot. AKPA

Julia Wieniawa; fot. AKPA

Julia Wieniawa na premierze "Chłopi"

Julia Wieniawa; fot. AKPA

Nikodem Rozbicki, Julia Wieniawa,  fot. Telus/AKPA