Kim Kardashian (37 l.) wyznała ostatnio, że macierzyństwo totalnie ją odmieniło. Z dbającej wyłącznie o siebie dziewczyny Kim zamieniła się w świadomą, odpowiedzialną i świetnie zorganizowaną mamę.

Kim i Khloe BEZ PHOTOSHOPA i filtrów

Teraz Kimmy zaczyna występować nie tylko jako ekspert od szminek, ale i od zabawek. Ostatnio celebrytka zdradziła, jak zorganizowała w domu miejsce do zabaw dla swoich dzieci. Szczegółowo opowiedziała także, jakimi zabawkami bawią się North, Saint i Chicago.

– Nasz dom urządzamy w minimalistycznym i nowoczesnym stylu – mówi Kim. – Ale dzieci, które mieszkają posiadłości w Hidden Hills, mogą robić co chcą w swoim pokoju zabaw. Tylko tam mogą używać pisaków, farb i kredek – mówi celebrytka.- Dopóki tam siedzą, nie kusi ich, by pomalować nasze białe meble kolorowymi mazakami.

Czym zatem bawią się dzieci Kim i Kanye?

Nie, nie siedzą „na telefonach”. Przynajmniej dopóki mama nie dostanie pieniędzy za zareklamowanie tychże, nie wspomina, że maluchy spędzają czas grach czy oglądaniu bajek. Póki co Kim reklamuje inne zabawki. Oczywiście eko, vege i pure organic.

Po TYM, co zrobił Kanye, Kim Kardashian nie mogła przestać PŁAKAĆ!

Wśród zabawek Nori, Sainta i Chicago są drewniany zestaw sushi za 25 dolarów, drewniana kolejka za 99,99 dolarów, a także drewniany jeździk za 30 dolarów. Chicago może gryźć do woli grzechotkę w bawełny organicznej za 18 dolarów, a Nori i Saint mogą malować eko kredkami malowanki na papierze z recyklingu. Malowanki robi japońska firma, kredki z zestawu kosztują 20 dolarów.

A teraz pytanie końcowe: ile dolarów dostała Kim za pokazanie, czym bawią się jej dzieci?

A really tall lady showed up to Kourts house on Mother’s Day 😂😂😂

Post udostępniony przez Kim Kardashian West (@kimkardashian)

Let the glam begin… Happy Met Monday

Post udostępniony przez Kim Kardashian West (@kimkardashian)

Party of 5

Post udostępniony przez Kim Kardashian West (@kimkardashian)