Kim Kardashian panicznie boi się, że przytyje
Kim Kardashian jest w trzecim miesiącu ciąży i choć już narzeka na związane z tym dolegliwości, gwiazdka nie rezygnuje z dotychczasowego trybu życia, poza niewielkimi zmianami. Oczywiście nie pije alkoholu i nie jada sushi, na które ma wielką ochotę.
Wciąż jednak pojawia się na imprezach (prowadziła m.in. tę sylwestrową), regularnie odwiedza siłownię. Już wcześniej plotkowano, że celebrytka panicznie boi się przytyć w ciąży i chyba ćwiczenia mogą być tego potwierdzeniem. Nie wygląda na to, by przyszła mama wylewała z siebie siódme poty (na zdjęciach widać, jak wychodzi z siłowni), ale na pewno pragnie utrzymać sylwetkę i nie przytyć więcej, niż to konieczne. A do tycia ma skłonności – m.in. dlatego lata temu zafundowała sobie liposukcję brzucha.




How much kim?
Ona ogolnie jest dosc masywna kobieta….wiec czego tutaj sie bac;p….ja raczej martwie sie o to dziecko, splodzone przez takich debilow:/
jak będzie jadła zdrowo dla dwojga nie za dwojga, to nie bedzie miala problemów z wagą ja urodzilam 2 dziecko 5 grudnia, i przytylam nie całe 12 kilo, dziś po mc warzę 50 kilo i mieszczę się w przed ciążową odzież, od tygodnia robię serię brzuszków, bo chcę poprawić jego stan i wygląd (powłoki mięśni brzucha mam rozciągnięte) to był mój drugi poród i z figury jestem zadowolona. Zdrowo jeść i spacery w ciąży (czasem z grzeszyć można) to moja recepta na dobrą formę po porodzie:)
Boi sie,ze przytyje? Hahahahaha,wolne zarty,przeciez ma od wielu lat nadwage!
gość, 04-01-13, 13:22 napisał(a):jak bedzie tak szalec to poroni i tyle z tego bedzie mieć, tempaczka!!!Tempe to sa takie komentarze….W ciazy mozna cwiczyc, tylko cwiczenia musza byc dostosowane do stanu kobiety!!!
laska jest zamężna wpadła z kochankiem, jest w ciąży i boi się, że przytyje i tę pustą gębę będziemy pewnie oglądać już codziennie, że ma mdłości, że boli ja brzuch, że nogi puchną, no eureka!
Dobry ROKO
Ogromne piersi, okrąglutka dupcia jeszcze ciązowy blizniaczy brzuszek?! Boże to będzie seksbomba dopiero na 180%
ONA MOZE PRZEZ TO FORSOWANIE PORONIC I STRACI DZIECKO-ONA JEST TAK PUSTA,ZE NIE MAM JUZ SLOW.
I TAK WYGLADA JUZ JAK SMIERDZACA MACIORA.ONA JEST OBRZYDLIWA-BIEDNE TO DZIECKO,ZE MA TAKA OCHYDNA I GLUPIA MAME.
Na pewno przytyje 30 kilo
gość, 04-01-13, 17:10 napisał(a):gość, 04-01-13, 13:05 napisał(a):gość, 04-01-13, 11:08 napisał(a):nie dziwne, że nie jest spocona, umówiła się pewnie z prywatnym trenerem i robiła lekkie ćwiczenia dostosowane dla kobiet w ciąży żeby nie siedzieć na kapanie i nie wpiepszać jak nasze “piękne, inteligentne, i wszechwiedzące” polkipo tym “wpiepszac” widac ktore komenty sa twoje. “piekna, inteligentna i wszechwiedzaca polko”Sorry, ale dziewczyna ma rację. Wszystkie jesteście specami od wszystkiego a najlepiej to jest snuć chore teorie i ślepo w nie wierzyć. Kim ma kasę i zaraz 3 tony negatywnych komentarzy na jej temat pod każdym newsem. I nie chodzi tu o bronienie kogoś, ale o zdrowe podejście do tematu. Kim wyszła z siłowni i zaraz “pewnie chciała poronić”….. WTF? zdrowe podejście to jest własnie krytykowanie ludzi bez honoru własnej godności i jakiegokolwiek szacunku do własnej osoby a taka własnie jest kimmi kariera rozpoczęta pornosem rezyserowanym przez jej wlasna matke a teraz sprzedawanie calego zycia łącznie z porodami i depilowaniem psiochy całemu światu
gość, 04-01-13, 13:05 napisał(a):gość, 04-01-13, 11:08 napisał(a):nie dziwne, że nie jest spocona, umówiła się pewnie z prywatnym trenerem i robiła lekkie ćwiczenia dostosowane dla kobiet w ciąży żeby nie siedzieć na kapanie i nie wpiepszać jak nasze “piękne, inteligentne, i wszechwiedzące” polkipo tym “wpiepszac” widac ktore komenty sa twoje. “piekna, inteligentna i wszechwiedzaca polko”buehehe laska poraziła właśnie inteligencją tak samo jak jej idolka kim
On a juz jest grub a.
anal !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Behehe, ale naiwna. Nic nie da jej chodzenie na siłownię nawet przez 9 miesięcy. MUSI przytyć, taka jest fizjologia i tyle, a że ma tendencje do tycia, to niestety na pewno nie będzie to 10 kg…
No niestety przytyje!! Tym bardziej ze ma sklonnosi! Teraz ma duuuuzy biust a co dopiero jak bedzie juz pod loniec ciazy?! Cos czuje ze pojdzie na operacje podniesienia biustu choc ojciec jej dziecka nie wyrazi pewnie na to zgody!! Zycze jej samych pomyslnosci w tak pieknym dla niej czasie jakim jest ciaza!!
Z jej skłonnością do gromadzenia tłuszczyku niestety przytyje bardzo dużo.
prostytutka zaskoczyła a ludziska się jarają…żenua
Wiedziałam, że tak będzie. To pustak na siłownię w ciąży chodzi bo jej wygląd ważniejszy a przecież może poronić ale czego po niej można się spodziewać toż to idiotka!!!
w dziewiątym miesiącu będą ją na taczkach wozić bo nie uniesie własnej dupy..
gość, 04-01-13, 13:05 napisał(a):gość, 04-01-13, 11:08 napisał(a):nie dziwne, że nie jest spocona, umówiła się pewnie z prywatnym trenerem i robiła lekkie ćwiczenia dostosowane dla kobiet w ciąży żeby nie siedzieć na kapanie i nie wpiepszać jak nasze “piękne, inteligentne, i wszechwiedzące” polkipo tym “wpiepszac” widac ktore komenty sa twoje. “piekna, inteligentna i wszechwiedzaca polko”Sorry, ale dziewczyna ma rację. Wszystkie jesteście specami od wszystkiego a najlepiej to jest snuć chore teorie i ślepo w nie wierzyć. Kim ma kasę i zaraz 3 tony negatywnych komentarzy na jej temat pod każdym newsem. I nie chodzi tu o bronienie kogoś, ale o zdrowe podejście do tematu. Kim wyszła z siłowni i zaraz “pewnie chciała poronić”….. WTF?
gość, 04-01-13, 15:31 napisał(a):gość, 04-01-13, 10:41 napisał(a):gość, 04-01-13, 10:36 napisał(a):Ona jest głupia jak but, grubawa i ma 157 cm wzrostu. Jest nikim. Zasłynęła tym, że nagrała pornosa a wszyscy tak się nią jaraja jakby była najciekawszą osobą na świecie. Nie czaję tego o_Opodzielam Twoja opinie a i dodam do tego, ze denerwujace jest, iz dzieki jej “wyczynom” cala rodzina (ktora nie nalezy do malych) plawi sie w luksusach nie pracujac. Jednak niestety musi miec ku temu predyspozycje by byc “na topie”. To ze ma ogromne parcie na szklo to jedno, ale gdyby jednak ludzie nie byli ciekawi jej “losow” juz dawno by zninela. Moze ma po prostu jakas charyzme, albo szczescie, ze tak dlugo jest na fali.właśnie dołożyłaś cegiełke do jej majątku tym durnym komentarzem…nie ma czegtos takiego jak durny komentarz, sa rozne opinie. I nie zycze sobie takich tekstow.
oezu jak przytyje to pojdzie pod noz 😉 o co tyle krzyku.
WTF!!!???
Wszystko jest sprawa genów … Po mnie np. W ogóle nie widać ze kiedyś rodzilam;) ciało mam jak z przed ciąży …kim będzie gruba beczka- takie geny
To ona juz nie przytyla???
gość, 04-01-13, 10:41 napisał(a):gość, 04-01-13, 10:36 napisał(a):Ona jest głupia jak but, grubawa i ma 157 cm wzrostu. Jest nikim. Zasłynęła tym, że nagrała pornosa a wszyscy tak się nią jaraja jakby była najciekawszą osobą na świecie. Nie czaję tego o_Opodzielam Twoja opinie a i dodam do tego, ze denerwujace jest, iz dzieki jej “wyczynom” cala rodzina (ktora nie nalezy do malych) plawi sie w luksusach nie pracujac. Jednak niestety musi miec ku temu predyspozycje by byc “na topie”. To ze ma ogromne parcie na szklo to jedno, ale gdyby jednak ludzie nie byli ciekawi jej “losow” juz dawno by zninela. Moze ma po prostu jakas charyzme, albo szczescie, ze tak dlugo jest na fali.właśnie dołożyłaś cegiełke do jej majątku tym durnym komentarzem…
jak bedzie tak szalec to poroni i tyle z tego bedzie mieć, tempaczka!!!
gość, 04-01-13, 11:01 napisał(a):gość, 04-01-13, 10:25 napisał(a):silka w ciazy? hm.. tym bardziej ze pierwszy trymestr jest najtrudniejszy do “donoszenia”. Miranda Kerr tez cwiczyla w ciazy, z tym ze takie bardzo proste cwiczenia rozciagajace wykonywala, a nie biegala na silke. I wcale jakos nie przytyla. Cos jest nie tak. Albo ona nie chce tego dziecka, czy cos…cos to jest nie tak z ludzmi w naszym kraju, coraz wiecej gadaja/pisza, coraz mniej mysla.1. pierwszy trymestr? news z 31.12 – “Celebrytka jest w ok. 12 tygodniu ciąży”nie trzeba wiedziec – ale jak sie nie wie, to po co o tym pisac? a jak juz sie MUSI napisac, to mozna najpierw sprawdzic, nawet uzywajac wyszukiwarki na danym portalu. trwa to mniej niz minuta.2. miranda kerr byla zawsze chuda, do tego stopnia, ze zanim zaszla w ciaze media nazywaly ja anorektyczka (a potem wielkie rozczarowanie, ze jednak chuda dziewczyna moze byc zdrowa i zajsc w ciaze, nie tylko tlustym zwalom sie to udaje) – wiec porownywanie jej z osoba majaca sklonnosci do tycia jest srednio inteligentne3. na silowni tez mozna robic cwiczenia rozciagajace, mozna sie umawiac na cwiczenia z prywatnym trenerem i robic cwiczenia odpowiednie dla stanu zdrowia.silka to nie tylko wyciskanie.od kiedy kim ma sklonnosci do tycia? nazywajmy rzeczy po imieniu, brak ruchu, wozenie sie wszedzie samochodami, jedzenie bez umiaru – to nie jest sklonnosc do tycia.
gość, 04-01-13, 10:22 napisał(a):Ją się nie bałam przytyc i przytyc 22kilo. Pozosyalo10 kilogramów i usiłuje to zrzucic a waga bardzo pomału spada bardzoTo dużo przytyłas,ja przytyłam 12 kg i juz mi nic nie zostało.Tobie pewnie ciezko bedzie
gość, 04-01-13, 09:09 napisał(a):Ona zamiast sobie tyłek prześwietlać żeby udowodnić, że ma naturalny, to sobie powinna mózg prześwietlić żeby udowodnić, że go ma. Durnowata panienka z głosem zdeptanej żaby i biodrami jak Jagna z ‘Chłopów’.ha ha świetny komentarz
Ahahaha dobrze jej tak
gość, 04-01-13, 11:08 napisał(a):nie dziwne, że nie jest spocona, umówiła się pewnie z prywatnym trenerem i robiła lekkie ćwiczenia dostosowane dla kobiet w ciąży żeby nie siedzieć na kapanie i nie wpiepszać jak nasze “piękne, inteligentne, i wszechwiedzące” polkipo tym “wpiepszac” widac ktore komenty sa twoje. “piekna, inteligentna i wszechwiedzaca polko”
No nic dziwnego, przy jej wzroście już +5kg będzie wyglądać tragicznie. Zalecam wyciągnięcie sylikonu, od razu będzie Kimusia wyglądać szczuplej.
gość, 04-01-13, 11:04 napisał(a):a na silowni to wolno tylko robic jakies mordercze i katownicze cwiczenia? ja tez cwiczylam na silowni lekkie cwiczenia dla kobiet w ciazy a nie jak wiekszosc wpiepsza i tyje 30 kg a potem płacz zagryzany paczkiem. Walnijcie sie wszystkie baby w te puste łby bo takimi komentarzami udowodniacie jedno…jestescie bardziej tępe od Kim i jej rodziny razem wziętej!!! Nie rozumiem jak mozna pisac o kobiecie w ciazy takie rzeczy i jeszcze o poronieniu.Zgadzam się z Tobą. Może trochę zbyt emocjonalnie napisałaś, ale bardzo mądrze. I zgadzam się z osobą, która napisała, że ‘siłka to nie tylko wyciskanie’. Ludzie, trochę obiektywizmu a nie -jak już się na kogoś z bluzgami i krytyką rzucacie, to tracicie meritum.
Kim The Best!!!!!!!!!
nie dziwne, że nie jest spocona, umówiła się pewnie z prywatnym trenerem i robiła lekkie ćwiczenia dostosowane dla kobiet w ciąży żeby nie siedzieć na kapanie i nie wpiepszać jak nasze “piękne, inteligentne, i wszechwiedzące” polki
a na silowni to wolno tylko robic jakies mordercze i katownicze cwiczenia? ja tez cwiczylam na silowni lekkie cwiczenia dla kobiet w ciazy a nie jak wiekszosc wpiepsza i tyje 30 kg a potem płacz zagryzany paczkiem. Walnijcie sie wszystkie baby w te puste łby bo takimi komentarzami udowodniacie jedno…jestescie bardziej tępe od Kim i jej rodziny razem wziętej!!! Nie rozumiem jak mozna pisac o kobiecie w ciazy takie rzeczy i jeszcze o poronieniu.
sorry ale mleko się rozlało ona już jest gruba
gość, 04-01-13, 10:25 napisał(a):silka w ciazy? hm.. tym bardziej ze pierwszy trymestr jest najtrudniejszy do “donoszenia”. Miranda Kerr tez cwiczyla w ciazy, z tym ze takie bardzo proste cwiczenia rozciagajace wykonywala, a nie biegala na silke. I wcale jakos nie przytyla. Cos jest nie tak. Albo ona nie chce tego dziecka, czy cos…cos to jest nie tak z ludzmi w naszym kraju, coraz wiecej gadaja/pisza, coraz mniej mysla.1. pierwszy trymestr? news z 31.12 – “Celebrytka jest w ok. 12 tygodniu ciąży”nie trzeba wiedziec – ale jak sie nie wie, to po co o tym pisac? a jak juz sie MUSI napisac, to mozna najpierw sprawdzic, nawet uzywajac wyszukiwarki na danym portalu. trwa to mniej niz minuta.2. miranda kerr byla zawsze chuda, do tego stopnia, ze zanim zaszla w ciaze media nazywaly ja anorektyczka (a potem wielkie rozczarowanie, ze jednak chuda dziewczyna moze byc zdrowa i zajsc w ciaze, nie tylko tlustym zwalom sie to udaje) – wiec porownywanie jej z osoba majaca sklonnosci do tycia jest srednio inteligentne3. na silowni tez mozna robic cwiczenia rozciagajace, mozna sie umawiac na cwiczenia z prywatnym trenerem i robic cwiczenia odpowiednie dla stanu zdrowia.silka to nie tylko wyciskanie.
Ona jest głupia jak but, grubawa i ma 157 cm wzrostu. Jest nikim. Zasłynęła tym, że nagrała pornosa a wszyscy tak się nią jaraja jakby była najciekawszą osobą na świecie. Nie czaję tego o_O
gość, 04-01-13, 10:36 napisał(a):Ona jest głupia jak but, grubawa i ma 157 cm wzrostu. Jest nikim. Zasłynęła tym, że nagrała pornosa a wszyscy tak się nią jaraja jakby była najciekawszą osobą na świecie. Nie czaję tego o_Opodzielam Twoja opinie a i dodam do tego, ze denerwujace jest, iz dzieki jej “wyczynom” cala rodzina (ktora nie nalezy do malych) plawi sie w luksusach nie pracujac. Jednak niestety musi miec ku temu predyspozycje by byc “na topie”. To ze ma ogromne parcie na szklo to jedno, ale gdyby jednak ludzie nie byli ciekawi jej “losow” juz dawno by zninela. Moze ma po prostu jakas charyzme, albo szczescie, ze tak dlugo jest na fali.
silka w ciazy? hm.. tym bardziej ze pierwszy trymestr jest najtrudniejszy do “donoszenia”. Miranda Kerr tez cwiczyla w ciazy, z tym ze takie bardzo proste cwiczenia rozciagajace wykonywala, a nie biegala na silke. I wcale jakos nie przytyla. Cos jest nie tak. Albo ona nie chce tego dziecka, czy cos…
Ją się nie bałam przytyc i przytyc 22kilo. Pozosyalo10 kilogramów i usiłuje to zrzucic a waga bardzo pomału spada bardzo
Boi sie ze przytyje he,he przeciez ona i tak jest gruba
pewnie i tak poroni. a chodzi na silke bo nie chce tego dziecka, wciska natomiast kit ze to dla dobra figury. taa haha
nie przytyje, nie przytyje-spasie się jak słoń
Siłka w ciąży? Chytrze! Niedługo zrzuci i będzie nowe epizod :))))
Ona zamiast sobie tyłek prześwietlać żeby udowodnić, że ma naturalny, to sobie powinna mózg prześwietlić żeby udowodnić, że go ma. Durnowata panienka z głosem zdeptanej żaby i biodrami jak Jagna z ‘Chłopów’.