Świat zszokowały plotki o rzekomym rozstaniu Kim Kardashian i Kanyego Westa. Celebrytka miała nawet złożyć papiery rozwodowe, a na Met Gali pojawiła się bez swojego męża. Wygląda jednak na to, że przesłanki o zakończeniu związku są wyssane z palca- Kardashianka planuje kolejną ciążę.

Po plotkach o ROZWODZIE, Kim Kardashian pojawiła się bez Kanye’go na Met Gali

W programie Live with Kelly and Ryan, gwiazdka na pytanie o to, czy zamierza urodzić kolejne, czwarte dziecko, odpowiedziała krótko:

– Chciałabym.

Celebrytka jest zadowolona z wynajęcia surogatki. Przy kolejnej ciąży najprawdopodobniej znów zdecyduje się na ten krok:

– Podobała mi się możliwość ze skorzystania z macierzyństwa zastępczego. Kiedy przyszedł czas na karmienie piersią, zdałam sobie sprawę, że to najlepsza decyzja, jaką podjęłam.

– przyznała.

Kim Kardashian przed OPERACJAMI plastycznymi! Wygląda zupełnie inaczej!

Myślicie, że niedługo znów zobaczymy ciążowy brzuszek Kim, czy znów postawi na surogatkę? Zaledwie cztery miesiące temu urodziła jej się córka, a już myśli o kolejnej pociesze.

Kanye będzie zadowolony? Podobno przechodzi załamanie nerwowe i dlatego nie przyszedł z Kim na Met Galę. Mamy nadzieję, że wszystko się ułoży.