Kim Kardashian pojawiła się na okładce najnowszego Vogue. Z tej okazji udzieliła wywiadu z popularnej serii na YouTube „73 pytania” na potrzeby kanału magazynu. Na video widać dokładnie jak mieszka Kim Kardashian z rodziną.

No i stało się! Kim Kardashian na okładce amerykańskiego Vogue’a

Kim Kardashian jak mieszka?

Kim Kardashian jest gwiazdą okładki Vogue. Prestiżowy magazyn o modzie uznał, że Kim Kardashian to doskonały przykład ikony mody i stylu. Mimo że nie każdy się z tym zgadza, Kim cieszy się z wyróżnienia. Podczas sesji zdjęciowej celebrytka wzięła udział w nagraniu, w którym zadano jej 73 pytań i pokazano wnętrze jej mieszkania.

Kim Kardashian na okładce VOGUE  pasuje do biblii mody czy jest ŻENUJĄCA?

Kim Kardashian oprowadziła ekipę po pięknym, białym mieszkaniu. W sypialni mogliśmy zobaczyć szczęśliwego męża – Kanye Westa z dziećmi. Podczas wywiadu okazało się, że para nie jest jeszcze gotowa na to, by przyjąć czwarte dziecko na świecie, wciąż muszą jeszcze urządzić mu pokój.

Wiemy jak będzie wyglądało baby-shower! Kim Kardashian ma nietypowy pomysł

W wywiadzie Kim zaznaczyła również, że największą inspiracją jest jej mama. Uważa, że to ona zasługuje na miano osoby, która zrobiła największą karierę w Hollywood.

Kardashianka przyznała również, że nie ma talentu muzycznego. Mimo że kupiła instrument i zaczęła lekcję gdy, niestety szybko z nich zrezygnowała.

Cały wywiad i wnętrze domu Kardashianki możecie zobaczyć poniżej. 

3-1
*EXCLUSIVE* North West and Kim Kardashian meet Youtube Star JoJo Siwa ahead of video collaboration **WEB MUST CALL FOR PRICING** Kim Kardashian, North West