Kim Kardashian po raz kolejny wstrząsnęła swoją nową kolekcją kosmetyków inspirowanych ogniem – Sooo Fire KKW Beauty. Celebrytka chciała tak zaszokować fanów, że jest nie do poznania na produktach kosmetycznych.

Kosmetyki Kim Kardashian

W kampanii Kardashian-West występuje w pomarańczowo-czerwonym gorsecie z zapałką w ustach. Jednak największą metamorfozę zrobiły platynowe włosy, ciemne brwi i intensywnie pomarańczowe cienie do powiek.

Kim Kardashian w dresach i długim płaszczu – zabrała North do kościoła (ZDJĘCIA)

Do tej pory Kim w swoich kolekcjach skupiała się na neutralnych odcieniach lub klasycznym wyglądzie.

Nie chodzi o to, że nie będę miał cienia do powiek w zestawie, ale nie skupiam się na kosmetykach kolorowych. Moja linia będzie się naprawdę różnić od linii Kylie i jest to zupełnie inny projekt

– zapewniała Kardashian w 2017 roku w Bazaar.com.

Natomiast jak widzimy, nowa kolekcja Kim jest dużą konkurencją dla Kylie Jenner – Kylie Cosmetics.

Ile kosztują kosmetyki Kim Kardashian?

Pakiet wszystkich produktów kosztuje 115 dolarów, czyli ok. 345 złotych. Paleta cieni kosztuje 45 dolarów – 135 złotych, eyeliner 10 dolarów – ok. 30 złotych.

Kylie Jenner skupiła się na ustach i brwiach – wypuściła linie trwałych błyszczyków. Jedna pomadka kosztuje 15 dolarów  – ok. 51 złotych, a paletka z cieniami 42 dolary – ok. 126 złotych. Zestaw do brwi kosztuje 45 dolarów – ok. 135 złotych, a sama kredka do oczu ze szczoteczką 14 dolarów, czyli ok. 42 złote.

OMG! PUPA Kim Kardashian w tej mini wygląda na OGROMNĄ (ZDJĘCIA)