Kim Kardashian (39 l.) opublikowała najnowsze selfie z 6-letnią córką North. Fani nie mogli wyjść z szoku, jak dziewczynka szybko wyrosła i zaczęła coraz bardziej przypominać swoją sławną mamę. Zobaczcie sami.

Kim Kardashian nie powstydziałaby się TAKIEGO tortu urodzinowego, jaki miała Socha

Kim Kardashian z córką z pasujących stylizacjach

Siostry Kardashian-Jenner w pewnym sensie mają obsesję, by ubierać swoje dzieci w pasujące stylizacje. Kim, czy Kylie uwielbiają momenty, kiedy mama i córka mają te same ubrania. Pamiętacie słynną sukienkę Kylie na galę MET i jej przebranie dla małej Stormi? Zdjęcie dziewczynki wywołało w sieci spore zamieszanie.

Tym razem Kim Kardashian postanowiła pokazać, jak spędza czas z najstarszą córką North. Mama i córka miały na sobie takie same bluzy od Kanye’go Westa, których nie można jeszcze oficjalnie kupić. Kim doskonale wie, jak podnieść zainteresowanie fanów.

Zaledwie wczoraj ogłoszono w magazynie Forbes, że Kanye West jest oficjalnie miliarderem. W artykule wyszczególniono, że „bieżąca wartość netto” rapera wynosi 1,3 miliarda dolarów. Kanye jednak próbował skorygować te liczby i przyznał, że „to nie jest miliard. To 3,3 miliarda dolarów, nikt w Forbes nie umie liczyć” – wyjawił raper. 

Jakie WYKSZTAŁCENIE mają Kardashianki? Nie uwierzycie, co studiowała Kourtney

Co lubisz robić podczas kwarantanny? Daj mi znać. Ja uwielbiam spędzać czas z moimi dziećmi 24/7 – podpisała zdjęcie Kardashianka

Na fotce widzimy jak zwykle, perfekcyjnie umalowaną Kim, a obok niej pozuje jej najstarsza córka North. Dziewczynka ma dwa kucyki, związane po bokach głowy. Fani zauważyli, że mama i córka mają praktycznie te same oczy, a North im jest starsza, tym bardziej przypomina Kim.

Kim Kardashian okłamuje fanów?

Fani w sekcji komentarzy zgodnie stwierdzili, że North wyrasta na prawdziwą piękność. Mimo wszystko część Internautów, która jest na bieżąco z losami rodziny Kardashian przyznała, że Kim kłamie. Fani w Sieci wyczytali, że Kanye zabrał całą czwórkę dzieci i wyjechał z nimi na farmę w Wyoming, by dać Kim czas na naukę i odpoczynek.

Kim Kardashian przeprowadziła się do Wyoming. Pokazała pierwsze zdjęcie

24/7? powiedz prawdę Kimberly.

Kłamiesz Kim

North jest taka piękna, zupełnie jak jej mama – czytamy pod zdjęciem

Kim od kiedy ujawniła, że zaczęła studia prawnicze – dzieli obowiązki pomiędzy nauką, prowadzeniem bieznesów, opieką na dziećmi i nagrywaniem rodzinnego show. Trzeba przyznać, że Kardashianka nie próżnuje. Kim nie ma czasu na nudę nawet podczas kwarantanny.

Jak myślicie, niedługo North pomoże jej przy pracy?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Amerykański Vogue pokazał, jak Kim Kardashian spędza kwarantannę

Kim Kardashian pokazała MNÓSTWO starych zdjęć sióstr z okazji urodzin Kourtney

Kim Kardashian nawet podczas pandemii nagrywa rodzinne show – celebrytka robi to SAMA

View this post on Instagram

TWINZIES

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on