Kim Kardashian (39 l.) wiele razy udowodniła, że w kryzysowych sytuacjach zawsze jest w stanie znaleźć jakieś wyjście. Tak było i tym razem. Celebrytka zajęła się swoim „pierwszym dniem” kręcenia „KUWTK” w domu! Królowa reality show musiała być własną „drużyną glam, operatorem kamery, zespołem oświetleniowym i producentem. 

Dokument Kim Kardashian SKRYTYKOWANY

Kim Kardashian samodzielne nagrywa rodzinne show

Kim Kardashian jak zawsze profesjonalna – nawet pandemia koronawirusa nie jest w stanie jej powstrzymać. Jak to mówią – przedstawienie musi trwać, i z tego samego założenia wychodzi celebrytka. Na swoim InstaStory Kim pokazała, jak zamieniła swoja sypialnię w profesjonalne studno nagraniowe.

Z powodu szalejącego koronawirusa władze zadecydowały o zamknięciu granic miast, dzieci uczą się z domu, a większość programów telewizyjnych została zmuszona przerwać nagrywanie najnowszych odcinków, ze względu na bezpieczeństwo osób biorących udział w produkcji. Kim Kardashian znalazła na to sposób i postanowiła kręcić samodzielnie.

Kardashianka nie ma problemu z wielozadaniowością, co udowodniła i tym razem.

KUWTK wciąż filmuje, ale jestem teraz moją drużyną glam, operatorem kamery, zespołem oświetleniowym i producentem w jednym  – powiedziała celebrytka

Kim Kardashian nagrywa nowe odcinki KUWTK podczas pandemii

Kim pokazała, jak nagrywanie show wygląda od kuchni. Kardashianka miała dokładnie wszystko opisane za pomocą małych karteczek, a w między czasie rozmawiała ze swoją ekipą filmową, która podpowiadała jej, co ma teraz zrobić.

Spróbuję to rozgryźć. To pierwszy dzień, kiedy to robimy – wyjaśniła Kim na Instagramie, pokazując labirynt sprzętu do filmowania, który wypełnił pokój. 

Premiera 18 sezonu KUWTK  miała miejsce 26 marca, i od początku sezon zaczął się dramatycznie. Wywiązała się ogromna kłótnia pomiędzy Kourtney Kardashian a Kim, co doprowadziło do walki, która wkrótce wyszła spod kontroli. Kourtney podrapał Kim (co pozostawiło krwawe ślady na jej ciele), a Kim nie pozostała bierna – uderzając Kourtney wiele razy! 

Oglądacie rodzinę Kardashianów?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Kim Kardashian dziękuje Bogu za przerwę świąteczną w szkole po tym, jak uczyła dzieci w domu

Kylie i Kris Jenner odtworzyły SŁYNNĄ kłótnię Kourtney Kardashian i Scotta Disicka

Kourtney Kardashian twierdzi, że epidemia koronawirusa jest karą Boga za ZŁE zachowanie ludzi

Kim Kardashian zmierza na pokaz mody Yezzy - marki jej męża.

Kim Kardashian, fot.Forum/BACKGRID USA

Kim Kardashian wzbudza wielkie zainteresowanie, gdy pojawi się publicznie.

Kim Kardashian, fot.Forum/Mega Agency