Małgorzata Socha pokazała na Instagramie, jak w czasie koronawirusa wygląda przyjęcie urodzinowe z okazji jej 40. Aktorka opublikowała na swoim profilu zdjęcia tortu, który wygląda jak małe dzieło sztuki. Socha jak zawsze w TOP formie – zobaczcie sami.

Tak mieszka Małgosia Socha

Małgorzata Socha obchodzi 40 urodziny

Małgorzata Socha jest kolejną z gwiazd, która na świętowanie swoich 40 urodzin w większym gronie będzie musiała poczekać, a wszystko z powodu pandemii koronawirusa. Aktorka opublikowała na Instagramie serię zdjęć, na których zapozowała w dniu urodzin. Socha postawiła na elegancką i zwiewną sukienkę w tropikalne wzory, a dla kontrastu na twarzy nie miała ani grama makijażu.

Zadowolona aktorka zapozowała w swoim ogrodzie i wyglądała świeżo, jak poranek 🙂 Małgosia udowodniła, że jest hot 40 – chociaż fani zauważyli, że nie wygląda na swój wiek.

Kochani bardzo Wam wszystkim dziękuję za życzenia! Jesteście wspaniali. Dzięki Wam weszłam w 40-stkę tanecznym krokiem i z wielkim uśmiechem – podpisała zdjęcia aktorka

Małgosia pokazała również, jakie pyszności otrzymała w prezencie. Tego dnia chyba zrobi odstępstwo od diety, bo otrzymała aż dwa torty.

Jeden w prezencie od Salonów Agata, z którymi Gosia współpracuje, a drugi… wyglądał jak prawdziwe dzieło sztuki. Opakowany w ochronną plexi prezentował się naprawdę okazale. Tort składa się z dwóch pięter, a całość utrzymana jest w beżowo-złotej kolorystyce. Ozdobiono go również herbacianymi różami.

Torty urodzinowe Małgorzaty Sochy

Torty urodzinowe Małgorzaty Sochy, fot.Instagram/malgosia_socha

Fan w sekcji komentarzy nie szczędzili Małgosi tego dnia pochwał. Pod zdjęciami posypały się życzenia urodzinowe od gwiazd i obserwatorów Gosi.

Goska Ty zawsze w Top formie – skomentował projektant Łukasz Jemioł

Ja bym pani nawet 30-ki nie dał

To żart? Nie wierzę

Nie wygląda Pani na 40 – pisali zachwyceni Internauci

My również przyłączamy się do życzeń.

Z jakim filmem, bądź serialem kojarzy się Wam Małgosia Socha?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Małgorzata Socha pokazała domowy trening z CÓRKAMI. Rosną jak na drożdżach

Socha, Ślotała i Cichopek mają sposób na domową nudę podczas PANDEMII

Małgorzata Socha na wakacjach. Pokazała zdjęcie z córką Basią

Promienna Małgorzata Socha uśmiecha się do fotoreporterów.

scena z: Małgorzata Socha, fot. Kurnikowski/AKPA

Elegancka Małgorzata Socha pozuje na ściance.

Małgorzata Socha, fot. Podlewski/AKPA

Małgorzata Socha w eleganckiej, czarnej sukni na czerwonym dywanie.

Małgorzata Socha, fot. Piętka Mieszko/AKPA