Kinga Duda (25 l.) stawia przede wszystkim na edukację. Córka pary prezydenckiej poszła w ślady ojca i skończyła prawo na Uniwersytecie Jagielońskim. Duda była prymuską, dzięki czemu mogła przebierać w ofertach pracy. Najpierw spekulowano, że wyjedzie do Stanów. Kinga wybrała jednak pracę w Polsce, ale wszystko wskazuje na to, że niedługo opuści rodzinny kraj.

Kinga Duda poszła do pracy. Zobaczcie, czym będzie zajmować się córka prezydenta

Kinga Duda zrezygnowała z pracy po trzech miesiącach

Kinga Duda mimo młodego wieku może pochwalić się bogatym doświadczeniem i naprawdę świetnie wyglądającym CV. Duda wiedzę zdobywała na najlepszych uczelniach, skończyła również kurs prawa amerykańskiego na Katolickim Uniwersytecie Ameryki w Waszyngtonie.

Na LinkedIn córka pary prezydenckiej poinformowała w listopadzie, że zaczęła pracę w kancelarii prawniczej Maruta Wachta. Pełniła funkcję Młodszego Prawnika. Wszystko wskazuje na to, że córka prezydenta RP pożegnała się z kancelarią.

Kancelaria zawarła z panią Kingą Dudą umowę na trzymiesięczny staż z uwagi na dalsze plany zawodowe pani Dudy –  poinformowała kancelaria w rozmowie z Faktem

Kinga Duda zaszkodziła wizerunkowi ojca

Jak udało się ustalić Faktowi, Kinga planuje wyjazd do Anglii, gdzie będzie dalej zdobywać doświadczenie i kształcić się na stanowisku konsultanta prawnego. Duda może być spokojna o swoją przyszłość, gdyż posiadanie dyplomu z zagranicznej uczelni znacznie zwiększa jej wartość na rynku pracy. Dodatkowo córka pary prezydenckiej doskonale porozumiewa się w języku angielskim – co z pewnością ułatwi jej pracę za granicą.

Kinga Duda

scena z: Kinga Duda, SK:, , fot. Niemiec/AKPA

Kinga Duda

Fot.Forum

Wróżymy jej świetlaną karierę prawniczą.

ZOBACZ WIĘCEJ:
Czy Kinga Duda zostanie w Stanach?

Kinga Duda nie ma zamiaru pracować w Polsce. Wyjedzie za granicę

OMG! Kinga Duda w Białym Domu (ZDJĘCIA) jej wizyta była owiana tajemnicą