Po burzliwej aferze z Kingą Rusin i Małgorzatą Rozenek opadają emocje. Kinga jednak nie daje za wygraną. Wykorzystuje swoje 5 minut i idzie za ciosem dalej wzbudzając kontrowersje.

Wstawiła zdjęcie na Instagrama, w którym stara się przekonać coraz większą liczbę ludzi do pomocy na rzecz zwierząt.

KOBIETY Z CAŁEGO ŚWIATA PUBLIKUJĄ NA TABLICACH HASZTAG #METOO. DLACZEGO?!


Czy gdybym się rozebrała, byłaby szansa, żeby portale i gazety napisały o tym, że w Polsce w czasie rykowiska myśliwi zabijają otumanione hormonami jelenie? Czy wtedy podaliby link do petycji, która może je uratować: http://petycja.pracownia.org.pl/petycja/rykowisko-dla-jeleni-nie-dla-mysliwych
Bo bez golizny ani skandalu, żeby przebić się z naprawdę ważnymi sprawami nie ma szans.

Pod petycją potrzeba minimum 50 tysięcy podpisów, żeby mogła być skuteczna. Jeszcze nam trochę brakuje. Wiem, że w Polsce są miliony osób, które kochają przyrodę i zwierzęta tylko nie wiedzą, że właśnie teraz potrzebujemy ich głosu. Powiedzmy im co się dzieje i razem zmieńmy tę straszną sytuację. Razem możemy więcej.

– napisała pod zdjęciem.

Oliwia Bieniuk zmieniła fryzurę! Wygląda jak Anna Przybylska w młodości

Jak oceniacie Kingi postawę? Dobrze robi?

Wyświetl ten post na Instagramie.

Czy gdybym się rozebrała, byłaby szansa, żeby portale i gazety napisały o tym, że w Polsce w czasie rykowiska myśliwi zabijają otumanione hormonami jelenie? Czy wtedy podaliby link do petycji, która może je uratować: http://petycja.pracownia.org.pl/petycja/rykowisko-dla-jeleni-nie-dla-mysliwych Bo bez golizny ani skandalu, żeby przebić się z naprawdę ważnymi sprawami nie ma szans. Pod petycją potrzeba minimum 50 tysięcy podpisów, żeby mogła być skuteczna. Jeszcze nam trochę brakuje. Wiem, że w Polsce są miliony osób, które kochają przyrodę i zwierzęta tylko nie wiedzą, że właśnie teraz potrzebujemy ich głosu. Powiedzmy im co się dzieje i razem zmieńmy tę straszną sytuację. Razem możemy więcej.

Post udostępniony przez Kinga Rusin- Official Profile (@kingarusin)