Meghan Markle i książę Harry mimo odejścia z rodziny królewskiej, wciąż angażują się w różne inicjatywy charytatywne np:. pokazali się na internetowej lekcji poezji zorganizowanej przez grupę literacką „Get Lit”. Ostatnio pojawiły się nawet plotki, że Harry tęskni za starym życiem i chciałby jeszcze służyć Królowej.

Oświadczenie Pałacu Buckingham

Meghan Markle i książę Harry nie będą mieli więcej dzieci. Zaskakujący powód

Pałac Buckingham właśnie rozwiał wszelkie wątpliwości. Wydał oświadczenie, w którym czytamy, że Sussexowie rezygnują z obowiązków członków rodziny królewskiej.

Książę i księżna Sussex potwierdzili Jej Królewskiej Mości, że nie powrócą jako pracujący członkowie rodziny królewskiej. Po rozmowach z księciem, królowa napisała, że w związku z rezygnacją z pracy na rzecz Rodziny Królewskiej, nie jest możliwe kontynuowanie obowiązków związanych ze służbą publiczną. Honorowe nominacje wojskowe i patronaty królewskie sprawowane przez księcia i księżną zostaną zatem zwrócone Jej Królewskiej Mości, zanim zostaną rozdzielone między pracującymi członkami Rodziny Królewskiej. Chociaż wszyscy ubolewają nad decyzją Meghan i Harry’ego, książę i księżna pozostają ukochanymi członkami rodziny – pisze Pałac Buckingham.

Książę Harry i Meghan Markle w naturalnym makijażu pokazali się na tle kominka

Na początku lutego pisaliśmy, że książę Harry planuje zachować wojskowe tytuły i kontynuować militarne działania. Magazyn „New Idea” podał, że Harry chce negocjować warunki podczas wizyty w Wielkiej Brytanii z okazji 95 urodzin Królowej Elżbiety. Przeczytaj cały artykuł TUTAJ! 

Królowa Elżbieta i książę Filip już zaszczepili się na COVID-19

Królowa Elżbieta i książę Filip już zaszczepili się na COVID-19 fot. PA Images / Forum

Królowa Elżbieta chciała pokazać tym oświadczeniem, że klamka zapadła i nie ugnie się przed wnukiem, kiedy przyjdzie do niej w kwietniu i poprosi o zachowanie tytułów.

Wyszły na jaw nowe fakty na temat porodu Meghan Markle. Dlaczego wybrała szpital w Portland?

Meghan Markle i książę harry na zdjęciach paparazzi

Meghan Markle i książę harry na zdjęciach paparazzi fot. Backgrid USA / Forum

Książę Harry i Meghan Markle na wystąpieniu publicznym.

Książę Harry i Meghan Markle na wystąpieniu publicznym. Fot.Forum/PA Images.