Meghan Markle i książę Harry rok temu odcięli się od rodziny królewskiej i zamieszkali w Stanach Zjednoczonych. Wydawałoby się, że para nieźle sobie radzi na własny rachunek: kupili ogromną rezydencję w Santa Barbara, a ostatnio podpisali kontrakt ze Spotify na 48 milionów dolarów rocznie.

Książę Harry chce nadal pracować w wojsku

Książę William jest WŚCIEKŁY na Meghan i Harry’ego. Już wynajął prawników

Przypominamy, że odchodząc z monarchii, musieli zrezygnować z nazwy „sussex royal”. Nie mogą używać jej do promowania swoich działań.

Teraz okazuje się, że książę Harry planuje zachować wojskowe tytuły i kontynuować militarne działania. Magazyn „New Idea” podał, że Harry chce negocjować warunki podczas wizyty w Wielkiej Brytanii z okazji 95 urodzin Królowej Elżbiety.

Meghan Markle i książę Harry podjęli decyzję. Dlatego nie zobaczyliśmy ich życzeń dla księżnej Kate

Książę Harry, który służył w armii brytyjskiej przez dziesięć lat, został pozbawiony trzech honorowych tytułów wojskowych (kapitana generalnego Royal Marines, honorowego dowódca lotnictwa RAF Honington i dowództwa głównodowodzący, Small Ships and Diving, Royal Naval Command) w ramach umowy wyjścia Sussexes z rodziny królewskiej.

Książę Harry jest coraz bardziej łysy (ZDJĘCIA)

Książę Harry początkowo planował znacznie częstsze podróżowanie między Wielką Brytanią a Stanami Zjednoczonymi, co pomogłoby w utrzymaniu jego powiązań wojskowych , ale z powodu pandemii on i Meghan zostali zmuszeni do pozostania w Montecito. Znajomy Sussex powiedział w gazecie The Telegraph, że „praca w wojsku jest dla niego jedną z najważniejszych rzeczy i oczywiście, że chce je (red. tytuły) zatrzymać”. 

Meghan Markle i książę Harry podczas podróży po Afryce

Meghan Markle i książę Harry/fot. FORUM

Meghan Markle i książę Harry na swoim ślubie

książę Harry, Meghan Markle/fot. FORUM

Meghan Markle i książę Harry w czerwonych strojach

Meghan Markle i książę Harry/fot. Forum

ksiaze-harry-pt