Klaudia El Dursi jako jedna z nielicznych zyskała ogromną sławę po programie „Top Model”. Do dziś prowadzi najpopularniejsze reality show stacji TVN – „Hotel Paradise”. Ostatnio na antenę telewizyjnej Siódemki trafił już siódmy sezon show.

Klaudia El Dursi pokazała jak wygląda po przebudzeniu. Fani w SZOKU!

Klaudia El Dursi szuka personalnej asystentki

Prywatnie Klaudia jest mamą dwóch synów: Dawida oraz Jasia, a od kilku lat pozostaje w szczęśliwym związku z Jackiem Leszczyńskim, starannie chroniąc prywatność swojej rodziny.

Gwiazda TVN-u nie wyrabia się już z obowiązkami i zdecydowała się zatrudnić personalnego asystenta. Ostatnio do sieci trafiło jej ogłoszenie, z którego wynika, że do obowiązków będzie należało m.in. prowadzenie kalendarza spotkań, obsługa mediów społecznościowych, czy koordynowanie działań marketingowych.

Klaudia El Dursi o trudnych relacjach z matką: „Nie mówiła, że mnie kocha, nie dotykała mnie”

A jakie wymagania ma celebrytka?

Jej przyszła asystentka musi mieć prawo jazdy kategorii B, a także mieć poczucie „estetyki i kreatywności” oraz umieć posługiwać się mediami społecznościowymi. Na tym lista wymagań się nie kończy…

Klaudia chciałaby, aby jej asystentka miała czas na wyjazdy służbowe, w tym wakacje za granice, znała język angielski, a także umiejętność robienia dobrego „researchu” w internecie.

Klaudia El Dursi wylądowała z synem w szpitalu!

Na końcu oferty El Dursi zachęca, aby wraz z CV przesłać także link do swojego Instagrama. Jak można się domyślać, jest to potrzebne, aby sprawdzić, czy ma wystarczające poczucie „estetyki i kreatywności”.

 

scena z: Klaudia El Dursi, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Klaudia El Dursi opowiedziała o swojej chorobie: "Od miesiąca jestem na silnych lekach"

Klaudia El Dursi opowiedziała o swojej chorobie: „Od miesiąca jestem na silnych lekach”