Klaudia El Dursi zasłynęła w show-biznesie dzięki programowi „Top Model”. Stacja TVN na tyle ją polubiła, że powierzyła jej rolę prowadzącej w „Hotelu Paradise”, w którym do dziś pracuje. Prywatnie jest mamą 14-letniego Dawida i 10-letniego Jana oraz partnerką Jacka Leszczyńskiego.

Klaudia El Dursi pokazała jak wygląda po przebudzeniu. Fani w SZOKU!

Klaudia El Dursi z synem w szpitalu

Teraz celebrytka zaniepokoiła fanów na Instagramie. Opublikowała zdjęcie ze szpitala i napisała, że jej syn miał „niefortunny upadek” przy okazji krytykując służkę zdrowia:

To był długi dzień… Niewinny upadek okazał się być bardzo niefortunnym i wylądowaliśmy w szpitalu. Uwielbiam tę moją Bydgoszcz, ale na ponad 300 tys. mieszkańców jest tylko jedna placówka, która przyjmuje dzieci z urazami i w weekend jest tylko jeden lekarz… – napisała. 

Klaudia El Dursi o trudnych relacjach z matką: „Nie mówiła, że mnie kocha, nie dotykała mnie”

Godzinę później Klaudia nieco uspokoiła fanów, publikując zdjęcie syna, jak wychodzi ze szpitala z ręką w gipsie:

Po wielu godzinach oczekiwania szczęśliwie wychodzimy ze szpitala ze złamanym palcem i gipsem na 4-6 tygodni. Jeszcze nie mam pomysłu, jak sobie poradzimy, bo Jasiu jest leworęczny i właśnie ta ręka jest poszkodowana. Rozwiązanie znajdę później, na razie muszą opaść emocje – przyznaje. 

Klaudia El Dursi o relacjach z ojczymem: „Wypełniał mi pustkę”