Klaudia Halejcio świętuje 4. rocznicę związku! “Każdy dzień z Tobą to najpiękniejsza przygoda” (FOTO)
Klaudia Halejcio swoją karierę rozpoczynała już jako kilkuletnia dziewczynka. Kamera zdecydowanie pokochała aktorkę, tak, jak widzowie. Po wielu latach spędzonych przed kamerami artystka postanowiła zmienić bieg swojej kariery. Teraz jest rozchwytywaną influencerką, którą obserwuje ponad 938 tysięcy osób na Instagramie.
Klaudia Halejcio o powrocie do formy po ciąży: „Jak serial komediowy. Pełen zwrotów akcji”
Klaudia Halejcio świętuje 4. rocznicę związku!
Choć w świecie show-biznesu, Klaudia Halejcio zdecydowanie osiągnęła sukces, prywatnie także spełnia swoje marzenia. Od 2020 roku aktorka jest w szczęśliwym związku z biznesmenem Oskarem Wojciechowskim. Para doczekała się także córeczki Nel.
Klaudia Halejcio zdradza szczegóły ślubu! Tego jeszcze nikt wcześniej nie zrobił?
Choć wcześniej nie spieszyli się z zaręczynami i ślubem, niedawno aktorka wyznała, że już niebawem ona i jej narzeczony powiedzą sobie sakramentalne “Tak”. Teraz Klaudia Halejcio pochwaliła się uroczym zdjęciem z okazji 4. rocznicy związku z Oskarem Wojciechowskim. Para wygląda przepięknie!
Cztery lata razem! 🌟 Czas leci niesamowicie szybko, a każdy dzień z Tobą to najpiękniejsza przygoda. Dziękuję za wszystkie wspólne chwile, śmiechy i wsparcie. Na kolejne lata pełne miłości i radości! 💖 – napisała pod postem.
Narzeczony Klaudii Halejcio cieszy się jak dziecko z nowego Lamborghini: „Jako pierwszy w Polsce”
Fani aktorki nie pozostali obojętni. Natychmiast pospieszyli z gratulacjami i komentarzami pełnymi zachwytu.
- Jesteście cudowni dużo radości , miłości na kolejne lata❤️🙌
- Piękne 4 lata i xxx lat przed wami❤️
- Klaudia pięknie razem wyglądacie życzę wam żebyście zawsze tak pięknie i szczęśliwie wyglądali pozdrawiam buziaki 😘
- Serdeczności ❤️❤️❤️ piękna miłość ❤️
- Najlepszego na kolejne lata dla Was ❤️ – czytamy w komentarzach pod publikacją.





