Klaudia Halejcio przygotowuje się do nowej, życiowej roli – aktorka wkrótce po raz pierwszy zostanie matką. Radosną nowiną pochwaliła się w Walentynki. Wówczas opublikowała fotografię z partnerem i pokazała zdjęcie USG.

Klaudia Halejcio zdradziła płeć dziecka? Fanka dopatrzyła się szczegółu na zdjęciu

Klaudia Halejcio weźmie ślub?

Aktorka spotyka się z Oskarem, biznesmenem, który działa w branży internetowej, którego poznała przez wspólnych znajomych. Czyżby para, która spodziewa się narodzin dziecka, postanowiła jeszcze przed porodem aktorki sformalizować swój związek?

Halejcio przyznała, że chciałaby, aby ten dzień był perfekcyjny, więc na razie nie ma w planach ślubu. Teraz chce się skupić na przygotowaniach do narodzin dziecka i cieszy się przerwą w pracy.

Jestem perfekcjonistką i chciałabym, by mój ślub i wesele były takie, jakie sobie wymarzyłam. Może teraz w moim życiu wszystko dzieje się nie po kolei, ale ja się tym absolutnie nie martwię. Nie myślę o remontach, przeprowadzkach ani salach do wynajęcia  na wesele. Cieszę się przerwą w pracy i możliwością odpoczywania. Bo już niedługo… Trzymajcie kciuki! – wyznała w rozmowie z „Party”.

ZOBACZ TEŻ:

Klaudia Halejcio opowiedziała o swoim PARTNERZE. „Już swojego Oscara zdobyłam”

Klaudia Halejcio na zmysłowej fotografii. Pokazała się NAGO

Klaudia Halejcio na ściance

Klaudia Halejcio/fot. AKPA

Klaudia Halejcio na imprezie

Klaudia Halejcio/fot. AKPA