Klaudia Halejcio zaczęła wzbudzać ogromne zainteresowanie mediów, odkąd związała się z niejakiem Oskarem Wojciechowski – pracuje na rynku start-up’ów i interesują go innowacje technologiczne, które sprawdzają się w kreowaniu nowej jakości na rynku produktów i usług globalnych.

Klaudia Halejcio ma bajecznie bogatego partnera. Kim jest Oskar?

Zaręczyny Klaudii Halejcio

Para wyszła nieco poza tradycyjny schemat związkowy w Polsce. Najpierw powitała na świecie córeczkę Nel w 2021 roku, a teraz zabrała się za planowanie ślubu.

Klaudia Halejcio ostatnio pochwaliła się pierścionkiem zaręczynowym. Z kolei dopiero kilka dni pózniej pokazała, jak wyglądały zaręczyny. Okazuje się, że już latem ubiegłego roku aktorka powiedziała „tak”.

Klaudia Halejcio zaprojektowała dla ukochanego GABINET: „Chciałam, aby odzwierciedlało charakter Oskara”

Oskar Wojciechowski stanął na wysokości zadania. Całe wydarzenie zorganizował w ogrodzie. Miejsce zaręczyn było przystrojone różowymi kwiatami oraz lustrzaną ścieżkę znaną ostatnio ze ślubów. Do tego wszystkiego zorganizował prywatny koncert.

Halejcio nie kryje zachwytu:

Miłość jest najpiękniejszym uczuciem na świecie. To dzięki niej nasze życie nabiera sensu i staje się pełne emocji. Kiedy kochamy, czujemy się szczęśliwi i spełnieni. Miłość daje nam siłę do pokonywania trudności i stawiania czoła wyzwaniom. Jest jak najsłodszy z narkotyków – uzależniająca, ale w najlepszym sensie. Dziękuję kochanie, ten dzień był dla mnie naprawdę wyjątkowy. Byłam w szoku i płakałam z radości przez cały wieczór! – napisała Klaudia Halejcio.

Klaudia Halejcio jest MACOCHĄ! „To nie jest prosta sytuacja”