Klaudia Halejcio na początku czerwca urodziła córeczkę Nel. Doczekała się pierwszego dziecka z partnerem Oskarem, którego ukrywa w mediach społecznościowych.

Kim jest partner Klaudii Halejcio?

Klaudia Halejcio urządziła pokoik Neli. Fani przyczepili się do PLUSZAKÓW

Klaudia Halejcio ostatnio wzbudza zainteresowanie nie tylko przez dziecko, ale przez tajemniczego partnera. Można zauważyć, że jest dobrze usytuowany. Para najpierw zamieszkała w przeszklonym apartamencie z widokiem na całą Warszawę. Średnia cena za wynajem to około 9 tysięcy złotych miesięcznie. Z kolei po urodzeniu dziecka, para przeprowadziła się do iście nowoczesnej willi pokrytej marmurem.

Klaudia Halejcio ma gwiazdorski wózek dla córki. Jego cena powala

„Pudelek” jako pierwszy sprawdził, kim jest partner Halejcio – Oskar Wojciechowski. Partner gwiazdy posiada swoją stronę internetową, która wita internautów jego zdjęciem i cytatem „Szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać różnych rezultatów”. W zakładce „O mnie” czytamy, że określa się weteranem marketingu i stoi na czele kilku prężnie rozwijających się spółek:

Choć mam dopiero 27 lat, można powiedzieć, że jestem weteranem marketingu internetowego. Pierwszy dochodowy biznes w sieci prowadziłem już w wieku 13 lat. Obecnie stoję na czele kilku dużych, prężnie rozwijających się spółek z obszarów social media, nowych technologii, platform e-commerce oraz branży finansowej. We wszystkich firmach zatrudniam ponad 100 osób. Moje agencje obsługują największe budżety marketingowe dla polskich i globalnych marek – czytamy.

Dodaje, że jest związany z rynkiem start-up’ów i interesują go innowacje technologiczne, które sprawdzają się w kreowaniu nowej jakości na rynku produktów i usług globalnych.

Klaudia Halejcio już myśli o powrocie do pracy? „Będę zabierała ze sobą Nel”

Fot. oskarwojciechowski.pl

Klaudia Halejcio w szarej sukience i kozakach.

Klaudia Halejcio w szarej sukience i kozakach. Fot.Instagram/klaudiahalejcio.