Wiele gwiazd nie ma problemu, by opowiadać mediom o swoich ciężkich przeżyciach, nawet tych związanych z dzieciństwem. O niełatwej młodości wspominała już nie raz chociażby Anna Lewandowska. Teraz o trudnej finansowo przeszłości mówi Klaudia Halejcio.

Maciej Stuhr o nowej Ministrze Kultury i koleżance ze szkoły teatralnej: „Ależ nam będzie teraz dobrze”

Klaudia Halejcio opowiada trudnej sytuacji finansowej w dzieciństwie

Klaudia Halejcio aktualnie wraz z narzeczonym mieszka w przepięknej willi, wartej 9 milionów złotych, jeździ na egzotyczne wakacje i może pochwalić się dodatkami i ubraniami od najlepszych projektantów. I choć wydaje się, że dziś niczego jej nie brakuje, w przeszłości wcale nie było tak kolorowo.

Klaudia kilka tygodni temu wspomniała, że w jej rodzinnym domu nie było zbyt wielu pieniędzy. W jednym z ostatnich wywiadów otworzyła się nieco bardziej i dodała, że jej rodzina żyła w zupełnie innym świecie, niż ona teraz.

Małgorzata Rozenek-Majdan znów w Sejmie: „To wielki dzień, radosny dzień”

Moi rodzice nie mieli takich możliwości, pieniędzy, bardzo ciężko pracowali fizycznie. Cała moja praca, to gdzie jestem, to był pomysł na to, żeby im pomóc. Jako nastolatka pomagałam mojej mamie. Byłam już „gwiazdą”, grałam w serialach, a jeździłam z nią po domach i pomagałam jej sprzątać, żeby ona szybciej skończyła, żeby ją ręce nie bolały – przyznała influencerka.

33-latka wyznała także, że gdyby nie organizowane przez Caritas kolonie, nie jeździłaby na wakacje w tradycyjnym rozumieniu tego słowa.

Nigdy bym nie wyjechała na wakacje, gdyby nie możliwość jechania na kręcenie reklamy. Ja jeździłam na kolonie z Caritasem. Pierwszy raz to w życiu mogę powiedzieć. Tak wyglądało moje dzieciństwo (…). Bardzo dużo pracowałam, ciężko mi było w szkole, miałam dużo obowiązków – dodała Halejcio.

Przypomnijmy, że po raz pierwszy swoich sił na planie telewizyjnym Klaudia spróbowała w 1998 roku. Mowa o serialu „13 posterunek”. Niemniej największą rozpoznawalność przyniosła jej produkcja „Złotopolscy”, gdzie przez 7 lat wcielała się w postać Andżeliki Kwaśniewskiej.

Fanka pyta o żonę: „Co ma takiego, czego inne nie miały?”. Jakub Rzeźniczak odpowiada wprost

Klaudia Halejcio

Klaudia Halejcio

Klaudia Halejcio

Klaudia Halejcio

Klaudia Halejcio, fot. Podlewski/AKPA