Małgorzata Rozenek-Majdan w środę znów pojawiła się na posiedzenia Sejmu X kadencji. Dziś odbyło się drugie czytanie obywatelskiego projektu ustawy zakładającego refundację metody in vitro z budżetu państwa.

Małgorzata Rozenek pokazuje zdjęcia z wakacji. Fani: „Czy Pani podróżuje z fotografem, stylistką i fryzjerem?”

Małgorzata Rozenek-Majdan znów w Sejmie

Z tej okazji celebrytka po raz drugi pojawiła się na sejmowej mównicy jako wiceprzewodnicząca komitetu ustawodawczego obywatelskiego projektu. Zaczęła od tego, że to wyjątkowy dzień dla polskich rodzin:

To wielki dzień, radosny dzień. I my sobie radości z tego dnia nie pozwolimy odebrać. Mimo bardzo wielu bardzo negatywnie odbieranych przez nasze środowisko wypowiedzi posłów PiS i Konfederacji zdajemy sobie sprawę z przełomowej chwili, która już niedługo w Sejmie będzie miała miejsce. W imieniu swoim i kilkuset osób skrajnie zaangażowanych w zbieranie podpisów, szczególnie 500 tys. obywateli, którzy się pod nią podpisali, bardzo państwu dziękuję. Za empatię, zrozumienie, przywrócenie godności nam i naszym dzieciom. Ostatnie dni procedowania ustawy wysłały sygnał w Polskę, że głosy obywateli są słuchane. Bardzo za to dziękujemy – powiedziała.

Fani kpią z Małgorzaty Rozenek! Siedzi w salonie u kosmetyczki w OKULARACH PRZECIWSŁONECZNYCH

Zwróciła też uwagę na mowę nienawiści w Sejmie: „Niestety niektóre wypowiedzi parlamentarzystów, o zgrozo, pokazują, że jest jeszcze bardzo wiele do zrobienia w temacie mowy nienawiści, w temacie godności naszych dzieci i nas jako rodzin. I my społeczeństwo obywatelskie obiecujemy pełne zaangażowanie w pracę nad takimi aktami”. 

Ale wpadka! Małgorzata Rozenek zapomniała o 7. rocznicy ślubu!

Do ustawy wniesiono kilka poprawek między innymi o corocznym sporządzaniu raportu dotyczącego realizacji ustawy oraz rozpoczęcia programu finansowania procedur in vitro na 1 czerwca 2024 roku.

Jak Wam się podoba przemówienie Małgorzaty Rozenek-Majdan?

Fot.Zbyszek Kaczmarek / Forum