W weekend Dominika Gwit wyszła za mąż. Świeżo upieczona żona chwali się na Instagramie zdjęciami z uroczystości. Pokazała już swoją wymyślną suknię ślubną i obrączki z wygrawerowanymi symbolami. Wśród komentarzy internautów pojawiają się głównie gratulacje. Niestety – zdarzają się również słowa przepełnione nienawiścią.

Dominika Gwit pokazała OBRĄCZKI! Są na nich tajemnicze symbole!

Afera rozpętała się pod zdjęciem, na którym Dominika kroi tort weselny. Internauci nie mają litości:

– Nie wiem jak można pisac ze wyglądasz pięknie, nie nie wyglądasz pięknie, nie rozumiem jak można doprowadzić się do takiego stanu, wincyj tego tortu, wincyj

– Dominika nie wyglada pięknie tak jak to pisza inne dziewczyny swoją droga pokroju panny młodej ale mniejsza, równie dobrze mogłam to napisać pod innym zdjęciem ale co za różnica? Wyszła za mąż ale co to zmienia? Schudła? Nie wyglada to dobrze i nikt mi nie wmówi ze jest inaczej i tyle

Na szczęście wśród komentujących znaleźli się również obrońcy aktorki:

– karma wraca, kiedyś ktoś mi dokuczał, że jestem większa i bardzo to przeżywałam. Ta osoba zachorowała na hashimoto tak jak ja. Przytyła. Też myślała, że to Niemozliwe i że jest niezniszczalna… do ciebie też wszystko wróci… bo to co życzysz komuś i wyśmiewasz się to wraca.

– Dość bezczelnych i mało taktowanych, kobiecie raczej nie przystoi do drugiej kobiety takim jadem pluć… 🙂

– Dominiko, jesteś piękną panną młodą❤️

Dlaczego ludzie decydują się na tak mocne i niestosowne komentarze? Dominika powinna kasować wpisy przepełnione nienawiścią i kąśliwymi uwagami?

Fanka do Dominiki Gwit: Czuję się jakoś oszukana przez Ciebie

Podoba się Wam oprawa wesela? Zobaczcie zdjęcia.

Foto @filip_bobek #wedding #happiness #husband #wife #love

Post udostępniony przez Dominika Gwit – Dunaszewska (@dominikagwit)