Nagranie z Beyonce w roli głównej stało się viralem – podczas meczu obok niej usiadła kobieta, która zagadywała do jej męża Jaya-Z, siedzącego po drugiej stronie. Wokalistka robiła wymowne miny, a później lekko szturchnęła intruzkę. Fani Bey jednak nie podeszli do sprawy z dystansem. Zaczęli atakować dziewczynę – dostawała nawet groźby śmierci.

ZADARŁA z Beyonce! Dziewczyna rozmawiała z Jayem Z podczas meczu – zobaczcie REAKCJĘ Bee

Kobieta, która zagadywała do Jaya-Z podczas meczu, usunęła konta w mediach społecznościowych

Okazuje się, że kobieta z nagrania to Nicole Curran, która jest żoną właściciela Golden State Warriors, Joe Lacoba. Fani Beyonce, którzy wzięli sobie video za bardzo do serca, zaczęli ją nękać za to, że podrywała Jaya-Z – chociaż mogła to być przecież zwykła rozmowa. Nicole dostawała nawet groźby śmierci. Przerosło ją to – musiała zablokować konta w mediach społecznościowych.

Właśnie rozmawiałam z Nicole Curran, żoną właściciela Warriors Joe Lacoba, o „incydencie” z Beyoncé zeszłej nocy. Była we łzach. Powiedziała, że ​​przez całą noc dostawała groźby śmierci w mediach społecznościowych, dezaktywowała swoje konto na IG tylko po to, aby to zatrzymać – napisała publicystka Ramona Shelburne.

Ludzie, więcej dystansu!

ZOBACZ TAKŻE:

Beyonce z mężem na kolacji – wybrała sukienkę z dużym dekoltem

Ariana Grande obrzucona cytryną. Fani oskarżyli o to Beyonce (WIDEO)

WOW! 5-letnia Beyonce wyglądała identycznie jak dziś jej córka Blue Ivy

*EXCLUSIVE* Beyonce & Jay Z spotted heading out for dinner after his performance at Webster Hall
Beyonce w białej sukience