Za nami finałowa rozgrywka zawodowej ligi National Football League (NFL) w futbolu amerykańskim, czyli Super Bowl. W Stanach Zjednoczonych to jedno z ważniejszych wydarzeń w roku. Wbrew pozorom jest to impreza nie tylko sportowa. To także święto popkulturowe, a to za sprawą występów wielkich gwiazd, które w przerwie meczu mają szansę zaśpiewać swoje hity. Super Bowl cieszy się takim zainteresowaniem, że organizatorzy postanowili zarabiać na reklamach wyświetlanych w czasie meczu. Za kilka sekund trzeba zapłacić nawet kilka milionów!

Beyonce i Jay-Z przynieśli własnego szampana na Złote Globy

Beyonce i Jay-Z na Super Bowl 2020

Super Bowl przyciąga zatem przed telewizory i na stadion nie tylko miłośników sportu. A wśród osób, które na żywo oglądały tegoroczny Super Bowl, jest Beyonce i Jay-Z, którzy pojawili się na stadionie Hard Rock Stadium w Miami. Nie obyło się bez gwiazdorzenia.

Co roku przed rozpoczęciem meczu wybrana gwiazda śpiewa hymn Stanów Zjednoczonych. W tym roku była to Demi Lovato. Choć cały stadion wstał, by odśpiewać hymn, to Beyonce i Jay-Z wygodnie siedzieli na swoich krzesłach. W sieci znalazło się nagranie, na którym wszystko zostało udokumentowane. Internauci nie kryją swojej złości.

Nienawidzę ich za to, co zrobili.

Żadna niespodzianka.

Za pieniądze nie da się kupić klasy.

Skandaliczne zachowanie.

Przestańcie robić z nich milionerów, nie kupujcie ich śmieciowej muzyki – czytamy.

 

ZOBACZ TEŻ:

Beyoncé wysłała Reese Witherspoon skrzynkę szampana po ich pogawędce na Złotych Globach

Kim Kardashian liczyła, że Beyonce prześle jej paczkę z ubraniami od IVY PARK

Beyonce na wspólnym zdjęciu z mamą, Tiną Knowles. Piosenkarka jest podobna do swojej rodzicielki? (SONDA)

Beyonce, Jay-Z/fot. Forum

Beyonce, Jay-Z/fot. Forum