Meghan Markle i książę Harry okres świąt i Sylwestra spędzali w Kanadzie. Para zatrzymała się w luksusowym ośrodku, ale dużo czasu spędzała na świeżym powietrzu. Jedna z kobiet, która ich spotkała, opowiedziała, że księżna pospieszyła jej z pomocą.

Wiemy, jak wyglądały święta Meghan i Harry’ego. Wygadał się właściciel ośrodka

Księżna Meghan zrobiła zdjęcie przypadkowej parze

Meghan i Harry razem z przyjaciółmi wybrali się na spacer. W tym samym miejscu czas spędzała Asymina Kantorowicz z partnerem. Okazuje się, że księżna pomogła jej w zrobieniu zdjęcia.

Od dwóch lat robimy sobie w Nowy Rok pieszą wycieczkę. Poszliśmy na piknik pod gołym niebem, a kiedy skończyliśmy, próbowaliśmy zrobić sobie selfie. Wtedy podeszła kobieta i zapytała, czy chcemy, aby nam pomogła pstryknąć fotkę – powiedziała w wywiadzie dla „People”.

Jest praca! Kto chce sprzątać po Meghan albo Kate?

Na początku wcale nie poznała Meghan!

Jestem fanką „Suits” i najpierw poznałam Abigail Spencer, dopiero potem spojrzałam w górę i uświadomiłam sobie, że to Meghan zrobiła nam zdjęcie. Wtedy znów spojrzałam na całą grupę i dotarło do mnie, że jest tam także książę Harry.

Okazuje się, że wbrew plotkom, księżna wydaje się być bardzo uczynną osobą. Bohaterka zdarzenia ma szczęście – posiada swoje zdjęcie wykonane przez samą Meghan Markle!

Meghan Markle fot. Forum/BACKGRID

Księżna Meghan Książę Harry

Meghan i Harry z Archiem fot.Forum/Reuters