Kolejny odcinek Top Model i kolejne zaskoczenie. Kto opuścił show?
Za nami pierwszy odcinek Top Model w Madrycie. To kolejny epizod, w którym odpadają dwie osoby.
Zobacz: Szokująca decyzja jury Top Model. Wytypowano dwie osoby do opuszczenia show!
Kandydaci na modeli i modelki wzięli udział w castingach do pokazów odbywających się na Tygodniu Mody. Angaż dostała Daria Zhlina, jurorzy byli zachwyceni także sukcesami Patryka Grudowicza, który dostał propozycję pojawienia się w kampanii jednej z marek.
Kto miał mniej szczęścia? Jako pierwszy z Madrytem pożegnał się Adam Niedźwiedź, później dołączyła do niego Ada Daniel, która wypadła najsłabiej podczas sesji zdjęciowej, w której uczestnikom towarzyszyła Monica Cruz. Tak, siostra TEJ Penelope.
Zobacz: Karolina Pisarek miała wypadek
Kto wygra show?






ale bazyle
[b]gość, 18-11-16, 14:25 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 16-11-16, 14:59 napisał(a):[/b]Patryk i Daniel zasłużyli na finał, ale uważam że Daniel jest pracowity, dużo schudł i pracował nad sobą, jest inteligentny. Natomiast Patryk to leń, przecież mógł się poduczyc tego angielskiego, nie miał za wiele do roboty w tym domu modeli, wystarczyło że podstawy by umiał. Jak on będzie robił kampanie dla tych Hiszpanów? Z tłumaczem? P. S. Daria też zasługuje na finał Patryk może i nadaje się na modela, jest skromny, przystojny i niesamowicie fotogeniczny. Ale brak znajomości chociaż podstaw angielskiego jest dla mnie nie do przyjęcia. Przecież w obecnych czasach angielski to podstawa w każdej szkole. Na pewno uczył się go w gimnazjum i liceum. Nie znać podstawowych zwrotów (przedstawić się, podać wiek, miejsce zamieszkania, zapytać o drogę, o samopoczucie). Nikt mu nie każe mówić biegle, ale żeby nie umieć wydukać nawet paru słów to wstyd na maxa… Jakby koleś w ogóle nie miał styczności z angielskim. Mógłby się chociaż trochę pouczyć przed wyjazdem. Daniel wyskoczył z hiszpańskim i zagiął mnie na maxa. Jak dla mnie to on jest NUMERO UNO[/quote]Fajnie… Nie każdy ma angielski na wsiach… DO mnie di gimnazjum przyszła kiedyś dziewczyna która nie miała angielskiego całą podstawówkę.. pewnie nie mieli nauczyciela 🙁 WIęc jakby została tam w gimnazjum to pewnie język by miała dopiero po nim 😉 A patryk mówił, ze nie skończył szkoły bo pracował na urzymanie rodziny.X Czyli jak miał jakiś podstawowy angielski przez rok czy da iwtedy na pewnojuż pomagał w domu to mógł słabo zapamietać 😀 Nie oceniaj wszystkich jedną miarą. Takie rzecyz się zdarzają… A Już dziisaj było widać, zę Patryk czegoś się uczy ^_^
Niedźwiedź to uosobienie seksu. Musi miec monumentalnego pytonga.
Ta ruska Daria to jakaś tragedia, jest strasznie wredna i wyrachowana a udaje poukładaną.
[b]gość, 16-11-16, 20:33 napisał(a):[/b]Ktoś to wogóle ogląda???Ja czytam tylko kto odpadł. Ci co mi się podobali wylecieli już na początku to szkoda mi czasu.
[b]gość, 16-11-16, 14:59 napisał(a):[/b]Patryk i Daniel zasłużyli na finał, ale uważam że Daniel jest pracowity, dużo schudł i pracował nad sobą, jest inteligentny. Natomiast Patryk to leń, przecież mógł się poduczyc tego angielskiego, nie miał za wiele do roboty w tym domu modeli, wystarczyło że podstawy by umiał. Jak on będzie robił kampanie dla tych Hiszpanów? Z tłumaczem? P. S. Daria też zasługuje na finał Patryk może i nadaje się na modela, jest skromny, przystojny i niesamowicie fotogeniczny. Ale brak znajomości chociaż podstaw angielskiego jest dla mnie nie do przyjęcia. Przecież w obecnych czasach angielski to podstawa w każdej szkole. Na pewno uczył się go w gimnazjum i liceum. Nie znać podstawowych zwrotów (przedstawić się, podać wiek, miejsce zamieszkania, zapytać o drogę, o samopoczucie). Nikt mu nie każe mówić biegle, ale żeby nie umieć wydukać nawet paru słów to wstyd na maxa… Jakby koleś w ogóle nie miał styczności z angielskim. Mógłby się chociaż trochę pouczyć przed wyjazdem. Daniel wyskoczył z hiszpańskim i zagiął mnie na maxa. Jak dla mnie to on jest NUMERO UNO
Niedźwiedź ma bardzo prymitywna urodę a uważa się za bóstwo. Dla mnie to on wygląda jak dzieciak z bajki Dobry dinozaur
Ktoś to wogóle ogląda???
[b]gość, 16-11-16, 09:24 napisał(a):[/b]Sprawiedliwości stalo się za dosc. W koncu odpadl adam i ada buahajaTeż czekałam aż odpadnie ada z adamem. A tu bonus oboje w jednym odcinkuw
[b]gość, 16-11-16, 11:40 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 16-11-16, 06:22 napisał(a):[/b]Ten Patryk powinien na kolanach lecieć do Lichenia, dziękować TVN za te zeby, na ktore pewnie nigdy by Go nie było stac. Tylko dzieki nim, ma szanse cos osiągnąć. Nie rozumiem jednak jednego, dlaczego ci ludzie, wiedząc, ze lecą do Madrytu nie nauczyli sie podstawowych zwrotów po angielsku. Mam na mysli Patryka. W tej branży rozmowa opiera sie na 5 zdaniach i juz naprawde moZna to było wykuć.a czemu niby do Lichenia? z tego co kojarzę to siedziba tvn jest w Warszawie[/quote]W Licheniu jest sanktuarium czy coś takiego. Pewnie dlatego po kolanach.
ta ruska by sie tylko rozbierala przed aparatem, wyfaje mi sie ze jest jedzą tylko sie kryje
Patryk i Daniel zasłużyli na finał, ale uważam że Daniel jest pracowity, dużo schudł i pracował nad sobą, jest inteligentny. Natomiast Patryk to leń, przecież mógł się poduczyc tego angielskiego, nie miał za wiele do roboty w tym domu modeli, wystarczyło że podstawy by umiał. Jak on będzie robił kampanie dla tych Hiszpanów? Z tłumaczem? P. S. Daria też zasługuje na finał
[b]gość, 16-11-16, 06:22 napisał(a):[/b]Ten Patryk powinien na kolanach lecieć do Lichenia, dziękować TVN za te zeby, na ktore pewnie nigdy by Go nie było stac. Tylko dzieki nim, ma szanse cos osiągnąć. Nie rozumiem jednak jednego, dlaczego ci ludzie, wiedząc, ze lecą do Madrytu nie nauczyli sie podstawowych zwrotów po angielsku. Mam na mysli Patryka. W tej branży rozmowa opiera sie na 5 zdaniach i juz naprawde moZna to było wykuć.a czemu niby do Lichenia? z tego co kojarzę to siedziba tvn jest w Warszawie
patryk wszystkie swoje ulomnosci podpina pod trudna sytuacje w rodzine zal pl
Niedzwiedziu wróć.
Ada okropna osoba , jedyne osiagniecie to bycie matka i zona. zapatrzona w siebie. moje typy to Patryk Daniel i Daria, zasluzyli na podium
swoja droga Ada czepiala sie ud Ewy a sama ma wieksze hehehe
Trzymam kciuki za Patryka Do finału typuje Patryka Darie Daniela NatalieKibicowalam Mateuszowi i to on powinien dostać dzika kartę nie Ewa. Kiedyś było mi jej żal ale wydaje mi się że robi wszystko z premedytacją i udaje
Sprawiedliwości stalo się za dosc. W koncu odpadl adam i ada buahaja
Szkoda że Ewa ta ofiara losu nie wyleciała
Patryk jest fajny taki grzeczny j przystojny zrobiłabym mu gałe
patryk troche mi przypomina pattinsona z pierwszej czesci zmierzchu 😀
Ta najwyzsza z dziewczyn nadaje sie na modelke
Dobrze że kalafior odpadł i ta wredna konica
Trzymam kciuki za Patryka !!! Na tle swoich rywali, wyróżnia się od samego początku… Tak powinien wyglądać model z prawdziwego zdarzenia, a do tego skromny, z dużą ilością pokory , o co jak widać na przykładzie rywali jest trudno… Widać, że życie Go nie rozpieszczało, a angielskiego na pewno nauczy się szybko. Dla mnie już w tej chwili jest Top Model!!!
Jestem pod ogromnym wrażeniem Daniela. Widać, że chłopak wie czego chce i jest wystarczająco pracowity, żeby to osiągnąc. Patryk i Daria oczywiście też rewelacja. Rzeczywiście, to może być pierwsza edycja naszego Top Model z kandydatami z potencjałem.
Dwie najbardziej nie przyjemne i zadufane w sobie osoby nareszczie odpadły
Patryk świetny!!! Przystojny,skromny,ambitny…widac ze dobry,wrażliwy facet! A angielskiego się nauczy,o to jestem spokojna.. Dobrze ze te największe wredoty poodpadały 😊
Patryk powinien wygrac
[b]gość, 15-11-16, 23:07 napisał(a):[/b]Ten farbowany blondyn najlepszy. Nie mój typ ale jest taki najbardziej modelowyZgadzam się, ja go widzę w pokazie D&G, czy Versace.
Od początku obstawialam Patryka, zaraz po nim Daniela 😀w końcu w tej edycji ciekawe twarze. Dziewczyn jak dla mnie nie ma ciekawych. Daria w miarę, ale zginie w tłumie .
Ten Patryk powinien na kolanach lecieć do Lichenia, dziękować TVN za te zeby, na ktore pewnie nigdy by Go nie było stac. Tylko dzieki nim, ma szanse cos osiągnąć. Nie rozumiem jednak jednego, dlaczego ci ludzie, wiedząc, ze lecą do Madrytu nie nauczyli sie podstawowych zwrotów po angielsku. Mam na mysli Patryka. W tej branży rozmowa opiera sie na 5 zdaniach i juz naprawde moZna to było wykuć.
Daniel świetny. Patryk bez angielskiego nie ma szans 🙁 ale na zdjęciu wyszedł genialnie!
Daniel, Patryk i Daria finał 🙂 dobrze,że ci najbardziej zakochani w sobie i chamscy odpadli
Ten farbowany blondyn najlepszy. Nie mój typ ale jest taki najbardziej modelowy
W tej edycji każdy ma szanse na zaistnienie w branży modowej. W poprzednich była przynajmniej jedna osoba pchana przez jury do finału na siłę. Daniel ma urodę rasowego modela, idealnie wpisuje się w estetykę i klimaty Versace. Ewa i Daria na pierwszy rzut oka się nie wyróżniają, ale są fotogeniczne i mają warunki fizyczne. Wygra Patryk, bo nie tylko świetnie się prezentuje, ale i widzowie go lubią.