Shakira (41 l.) w końcu może odrobinę odpocząć, po intensywnym czasie przygotowań do Super Bowl. Gwiazda wstąpiła na scenie razem z Jennifer Lopez. Przez wielogodzinne treningi piosenkarka zaniedbała odrobinę swoją rodzinę. Teraz, gdy wszystko wróciło do normy wokalistka może cieszyć się czasem spędzanym z najbliższymi. Shakira musiała bardzo stęsknić się za mężem, bo nie mogła oderwać od niego ust! 

Shakira z mężem kibicują synowi podczas MECZU. Niesamowity widok!

Shakira i Gerard Pique namiętnie całują się podczas treningu dzieci

Shakira w końcu może odpocząć i wrócić do obowiązków żony i matki. Piosenkarka musiała stęsknić się za czasem spędzonym z rodziną, bo fotoreporterzy przyłapali ją w towarzystwie męża i synów na murawie boiska w Barcelonie. Swego czasu plotkowano na temat rzekomego kryzysu w ich związku. Cóż, zdjęcia zrobione przez fotoreporterów temu przeczą. Para wyglądała na zakochanych, jak nigdy przedtem. Leżeli na kocu, całując się i robiąc do siebie maślane oczy. Ich miłość kwitnie, a Shakira i Gerard wyglądali na prze szczęśliwych, że mogą spędzać razem czas.

Wokalistka i jej mąż Gerard Pique (33 l.) są razem od 2010 roku. Para schroni swoją prywatność i nie często można zobaczyć ich w tak romantycznym uniesieniu. Shakira najpierw leżała z mężem na trawie, by później usiąść na niego okrakiem.

Shakira Gerard Pique

Fot.Forum/Mega Agency

Po treningu do zakochanych rodziców dołączyli ich synowie: Milan Piqué Mebarak (7 l.) i  Sasha Piqué Mebarak (5 l.). Widać, że chłopcy mają świetny kontakt z obojgiem rodziców, ale to do mamy lecą się poprzytulać. Jeszcze są w takim wieku, że uwielbiają to robić i okazywać sobie czułość.

Dzieci Shakiry i Gerarda sport mają we krwi. W końcu ich tata jest zawodowym piłkarzem legendarnego klubu FC Barcelona, na pozycji obrońcy. Ciekawe, czy chłopcy powtórzą jego sukces?

Wszyscy wypoczywali leżąc na kocu, ciesząc się z pięknej pogody i możliwości bycia razem na świeżym powietrzu. To się dopiero nazywa zgrana rodzina.

Shakira z Gerardem Pique i synami na rowerach; chłopcy wyrosną na przystojniaków! (ZDJĘCIA)

Shakira Gerard Pique

Fot.Forum/Mega Agency

Shakira Gerard Pique

Fot.Forum/Mega Agency

ZOBACZ WIĘCEJ:

Shakira BEZ MAKIJAŻU; wygląda na swój wiek? (ZDJĘCIA)

Shakira po latach powiedziała, dlaczego ZNIKNĘŁA ze sceny. Przeszła PIEKŁO

Shakira w hiszpańskim sądzie; może jej grozić kara więzienia (ZDJĘCIA)

Gerard Pique

Fot.Gtres Online/Forum

Shakira

Fot.Forum/Gtres Online

Shakira Gerard Pique

Fot.Forum/Backgrid USA

Shakira Gerard Pique

Fot.Forum/Backgrid USA