Od kilku dni amerykańskie media rozpisują się , że Kourtney Kardashian opuści rodzinny program. Plotka pojawiła się, kiedy dziennikarza Ryan’a Seacrest’a dostał taką informację od korespondenta w sobotę podczas koncertu  iHeartRadio.

Sofia Richie musi ZNAĆ SWOJE MIEJSCE – Scott Disick NIGDY nie zostawi rodziny

Kourtney Kardahian odejdzie z programu „Z kamerą u Kardashianów”?

Wiesz, kamery mogą zniknąć na chwilę, ale mam nadzieję, że wróci, żeby można było zrobić kolejny sezon lub dwa. Chociaż nie wiem, jak to robią, że żyją od ponad dekady z kamerami, które śledzą ich każdy ruch. Nie mógłbym tego robić, bez względu na to, ile by mi zapłacili. Pełen podziw! Kocham Kourtney, uwielbiam ją

– powiedział zdezorientowany dziennikarz.

Wszystko na to wskazuje, że jest to prawda. Kardashianka już jakiś czas temu powiedział w wywiadzie, że zawsze chciała się wyprowadzić i „trzymać się z dala od tego wszystkiego”.

Może Norwegia, Szwajcaria? Mam wiele pomysłów

– powiedziała Kourtney.

Kourtney Kardashian dorobiła się własnej okładki Vogue’a. GRATULUJEMY!

Natomiast jak się domyślamy, nie nastąpi to szybko. Kardashianka kilka miesięcy temu otworzyła swoją stronę internetową Poosh, więc z pewnością będzie chciała ją najpierw wypromować.

 

 

 

Kourtney Kardashian meets up with ex Scott Disick to drop off daughter Reign in Malibu, CA. *EXCLUSIVE* Kourtney Kardashian has legs for days in Malibu! Kourtney Kardashian