Za nami premiera już 16. sezonu „Keeping Up With The Kardashians”, czyli emitowanego od ponad dekady reality-show z rodziną Kardashianów w roli głównej.

Wpadki na zdjęciu promującym nowy sezon KUWTK

Kim Kardashian podzieliła się na swoim Instagramie zdjęciem promującym nowy sezon programu. Znajdują się na nim wszystkie siostry, a także ich mama i menager Kris Jenner. Leżą na satynowej pościeli w biało-złotych strojach.

Nie od dziś wiadomo, że ta rodzina jest fanem przerabiania zdjęć. Mówi się nawet, że Kardashianki mają umowę z paparazzi – photoshopują ich fotografie, zanim trafią do agencji.

ZOBACZ: Oto, do czego Kardashianki zmuszają paparazzi – to jakiś OBŁĘD 

Na zdjęciu promocyjnym internauci dopatrzyli się trzech wpadek.

Khloe, która od pasa w dół schowana pod pościelą, wygląda, jakby reszta jej ciała całkowicie zniknęła. Poza Kendall z pewnością nie jest naturalna. Fani żartują, że nie zdążyła na sesję i została wklejona. Przypominamy, że nie pojawiła się na zeszłorocznej świątecznej kartce Kardashianów – chcieli znów uniknąć afery z tym związanej?

Zobaczcie tegoroczną świąteczną kartkę Kardashianów – kogoś na niej zabrakło

W oczy rzuca się również to, że Kourtney wygląda jakby miała… 6 palców u stopy.

Znów przesadziły z Photoshopem?

16. sezon „Z kamerą u Kardashianów”

16. sezon reality-show miał swoją premierą 31. marca 2019 roku w telewizji E! Nowe odcinki będą bardzo emocjonujące. Zobaczymy na ekranie dramat, jaki rozgrywał się po tym, gdy Tristan Thompson zdradził Khloe Kardashian z Jordyn Woods, przyjaciółką Kylie Jenner.

ZOBACZ: Jest zapowiedź nowego sezonu KUWTK – Khloe Kardashian PŁACZE i WYZYWA Tristana

 

Kourtney Kardashian wpadka z Photoshopem