Kourtney Kardashian (40 l.) podczas pandemii koronawirusa jest jak każda kobieta. Kardashianka na Instagramie podzieliła się z fanami tym, co robią w jej domu razem z dziećmi podczas domowej kwarantanny. Jak widać, u nich nudy nie ma.

Kim i Kourtney Kardashian POBIŁY się w show! (VIDEO)

Kourtney Kardashian podczas domowej kwarantanny

Kourtney musi być naprawdę fajną i wyluzowaną mamą. Występuje razem ze swoim synem na Tok Tok’u, bawi się ze swoimi dziećmi i poświęca im dużo czasu. Podczas epidemii koronawirusa Kardashianka zdecydowała, że wszyscy zostaną w domu i przez jakiś czas ograniczą kontakty z ludźmi – co było bardzo mądrym posunięciem.

Kourt i jej dzieci mają dużo rozrywek, czytają książki, oglądają wspólnie filmy, wyżywają się kreatywnie w kuchni podczas gotowania i tańczenia czy…. medytują.

Tak, wciąż jesteśmy w piżamach z poprzedniej nocy i jeszcze nie wyszczotkowaliśmy włosów, ale byliśmy zajęci ważnymi sprawami, takimi jak medytacja, czytanie książek, oglądanie filmów, pieczenie, taniec w kuchni, co najważniejsze, naprawdę wyluzowując i spędzając razem czas – napisała Kourt

Syn Kourt 5-letni Reign pokazał, jak medytuje. W piżamach i roztrzepanych włosach wyglądał przeuroczo. Tak samo pomyślała Kardashianka, którą również rozczuliło video chłopca.


Markowe bluzy NIKE, PUMA, ROXY I INNE – idealne na spacery i do wypoczynku w domu do kupienia ON LINE znajdziecie TUTAJ

A ten mój mały chłopiec, skąd on bierze takie rzeczy? Przypomniałam mu, że ma magiczne serce, jakiego nie ma nikt na świecie – napisała Kardashianka

Uroczy prawda?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Tak dzieci Kim Kardashian walczą z koronawirusem; zbudowały SCHRON

Kim Kardashian wyjawiła, że wróżka PRZEWIDZIAŁA epidemię koronawirusa w 2008 roku!

Modelki zabezpieczają się koronawirusem. Kaia Gerber robi zakupy w gumowych rękawiczkach (FOTO)

Kourtney Kardashian z dziećmi na spacerze

Fot.Forum/Backgrid USA

Kourtney Kardashian z synem Reignem idzie na spotkanie z ojcem dziecka.

Fot.Forum/Mega Agency