Która z nas nie marzy o tym, aby wieczorem, po ciężkim dniu, pozwolić sobie na odrobinę relaksu? Jednym ze sposobów na to jest oczywiście kąpiel, a najlepiej taka przy świecach i z wykorzystaniem najlepszych kosmetyków.

Testujemy serię kosmetyków Soraya tauryNOWA ENERGIA

Trafiły do nas kosmetyki Delia, wręcz stworzone do tego, aby w domowym zaciszu urządzić sobie prawdziwe SPA. To Kawior do kąpieli o zapachu czekolady oraz Peeling do ciała o zapachu czekolady.

O czekoladzie można mówić, że jest naszym wrogiem, bo jest pełna kalorii, które mogą odkładać się na naszym ciele. Ma ona jednak także pozytywne właściwości. Zawarty w niej magnez korzystnie wpływa na funkcjonowanie mięśni i zapobiega stresowi. Zawarte w niej polifenole mają działanie przeciwutleniające i poprawiają krążenie krwi. Jej zapach wyzwala w nas endorfiny – hormony szczęścia, które szybko poprawią nasze samopoczucie!

Kąpiel z wykorzystaniem kawioru od Delia Cosmetics była prawdziwą ucztą dla zmysłów. Kiedy dodałam go do wody, szybko uzyskała ona brązowy kolor i zaczął unosić się przyjemny oraz dość intensywny zapach czekolady.

W trakcie kąpieli wykonałam również peeling i to jest zdecydowanie mój faworyt. Uwielbiam uczucie, gdy moje ciało po takim zabiegu jest wygładzone. Peeling zdecydowanie poradził sobie z usunięciem martwego naskórka, a do tego pozostawił skórę oczyszczoną i nawilżoną.

KOZACKA recenzja produktów od Schwarzkopf BEOLOGY

Po kąpieli z wykorzystaniem czekoladowych kosmetyków marki Delia zdecydowanie czułam się odprężona i zrelaksowana. Polecam każdemu, kto lubi intensywnie pachnące produkty i długie kąpiele. To coś idealnego dla miłośniczek czekolady. Można się rozkoszować nią bez wyrzutów sumienia! 😉