Moje włosy od jakiegoś czasu nie są w najlepszej kondycji. Na skutek rozjaśniania i regularnego farbowania straciły blask, a po umyciu ciężko jest je doprowadzić do ładu.

KOZACKI test: Rozświetlacze MIRACLE GLOW DUO od Max Factor

Z tego względu prostownica stała się moją „najlepszą przyjaciółką”. Niestety, efekt jest tylko chwilowy. Po wyprostowaniu lub ułożeniu w fale wyglądają lepiej, ale po umyciu znów się puszą.

Przez zabiegi i stylizację moje włosy stały się osłabione, zaczęły się łamać. Próbowałam już wielu metod na ich regenerację, z mniejszym lub większym skutkiem.

Ostatnio w ręce wpadła mi seria produktów od Loreal ProfessionnelSerie Expert Inforcer. Są one przeznaczone właśnie dla włosów osłabionych i łamliwych. Ich sekretem jest połączenie witaminy B6 i biotyny. Składniki aktywne mają zapewnić włosom zdrowy i piękny wygląd.

Kosmetyki, które stosowałam to:

Szampon – dokładnie oczyszcza włosy i jednocześnie je pielęgnuje.
Maska – aplikujemy ją, co kilka myć. Włosy po niej pozostają gładkie, łatwo się je rozczesuje, lepiej się układają.
Krem wygładzający – sprawia, że włosy stają się miękkie, sprężyste. Od razu łatwiej jest je stylizować. Nakłada się go po umyciu i nie spłukuje. Produkt posiada pompkę, dzięki czemu jest wygodny w użyciu.
Spray ułatwiający rozczesywanie – ten produkt najbardziej mnie zainteresował. Stosujemy go przed czesaniem włosów. Spryskujemy nim szczotkę. Chroni on je przed wypadaniem i łamaniem, pomaga rozczesywać „kołtuny”. To doskonały produkt dla tych kobiet, które widzą, że po szczotkowaniu tracą za dużo włosów.

Testujemy serię kosmetyków Soraya tauryNOWA ENERGIA

Po kilku tygodniach stosowania produktów Loreal Inforcer zauważyłam, że łatwiej mi jest układać włosy. Kosmetyki chronią je przed uszkodzeniami i wypadaniem, co też mnie bardzo cieszy. Niestety, po regularnym farbowaniu i stylizacji z wykorzystaniem gorącej temperatury, moje włosy stały się liche i rzadkie. Teraz zauważyłam, że powoli odzyskują swoją energię.

Nie wiem, jakby było, gdybym nie używała ich wszystkich razem. Jak zalecał producent, stosowanie produktów z jednej serii zapewnia lepsze efekty.

Kosmetyki Loreal Inforcer pomogły mi uporać się zwłaszcza z łamliwością i nieładem na mojej głowie, zaraz po umyciu włosów. Przede mną jeszcze długa droga, jeśli chodzi o ich regenerację, ale na dzień dzisiejszy zdecydowanie polecam.