Wyglądające na zdrowe i pełne blasku brwi i rzęsy to marzenie niejednej z nas. Lato w pełni, a to sprzyja licznym imprezom i spotkaniom towarzyskim, na których każda z nas chce wyglądać pięknie i wyjątkowo. Dzięki produktom marki Nu Skin®, eksperta w dziedzinie kosmetyków i produktów do pielęgnacji skóry, te marzenia w końcu mogą się ziścić.

Marka nieustannie rozwija swoją ofertę, udoskonalając ją w taki sposób, aby czerpać z kosmetycznych trendów oraz spełniać rosnące oczekiwania konsumentów. Najnowszym dodatkiem do ich szerokiej gamy kosmetyków jest Nu Colour Lash + Brow Serum – innowacyjne serum do pielęgnacji rzęs i brwi.

Wszechstronność i skuteczność – wysoki poziom na dwóch frontach

Nu Colour Lash + Brow Serum to produkt 2w1, który za sprawą jednego działania, oferuje wiele korzyści. Niezależnie od tego, czy jesteśmy miłośniczkami mocnego i intensywnego makijażu, szykujemy się na nadchodzący sezon festiwalowy lub weselny, czy zwyczajnie szukamy produktu, który na co dzień zadba o nasze rzęsy i brwi – to serum jest właśnie tym, czego potrzebujemy.

W dobie ciężkich makijaży, rzęs na taśmę, henny czy mikropigmentacji, rzęsy i brwi są narażone na wiele niekorzystnych warunków zewnętrznych, które mogą prowadzić do ich osłabienia i przesuszenia. Dlatego Nu Skin® stworzyło serum, które nie tylko regeneruje i wzmacnia, ale pomaga osiągnąć efekt „wow” już po kilku tygodniach stosowania.

 

Nu Colour Lash + Brow Serum

Innowacyjne składniki – klucz do sukcesu

Sekret skuteczności Nu Colour Lash + Brow Serum leży w bardzo starannie dobranych składnikach, których użyto przy produkcji tego kosmetyku. Tripeptyd sprawia, że rzęsy i brwi wyglądają na mocniejsze, grubsze i dłuższe, a wyciąg z kwiatu koniczyny czerwonej wspomaga ich gęstość poprzez odpowiednie odżywienie. Mieszanka czterech aminokwasów wzmacnia rzęsy i brwi od cebulek aż po końce, pomagając zapobiegać ich łamliwości i wypadaniu. Lipo-oligopeptydy, wyciągi z modrzewia i liści Camellia Sinensis oraz wyciąg z kiełków koniczyny to kolejne cenne substancje, które sprawiają, że rzęsy i brwi wyglądają na grubsze, mocniejsze i jeszcze bardziej pełne. To właśnie umiejętne połączenie składników i doświadczenia marki dało produkt, który doceni każda kobieta, której zależy na mocnym i wyrazistym spojrzeniu.

thumbnail1

Badania kliniczne i dbałość o środowisko

Niezależne badania kliniczne na grupie 30 zdrowych kobiet potwierdziły, że regularne stosowanie serum dwa razy dziennie przynosi widoczne rezultaty już po 4 tygodniach. Produkt został również przetestowany przez okulistów, co jest niezmiernie ważne szczególnie dla osób, które mają kłopot z podrażnieniami wrażliwej okolicy oczu.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom coraz bardziej świadomych w kwestiach zrównoważonego rozwoju konsumentów, opakowanie serum Nu Colour Lash + Brow stworzono z polimeru z włókien roślinnych (PFP). Jest to materiał biodegradowalny, co oznacza, że opakowanie jest przyjazne dla środowiska.

Twój idealny wybór na lato

Nu Colour Lash + Brow Serum od Nu Skin® to produkt, który zaspokaja wysokie wymagania użytkowniczek: wspiera dbanie o rzęsy i brwi oraz dodaje spojrzeniu charakteru. Nie czekaj, spróbuj, przekonaj się o tym sama!

 

Materiał sponsorowany

Nu Colour Lash + Brow Serum