Kris Jenner wbiła SZPILĘ Kendall – córka jej ODPOWIEDZIAŁA
Jeden z postów w mediach społecznościowych momagerki wzbudził zdziwienie u fanów.

Wczoraj w Stanach Zjednoczonych obchodzono Dzień Matki. Mnóstwo gwiazd celebrowało tę okazję. Instagram zalały zdjęcia znanych osób razem ze swoimi mamami.
Kris Jenner wrzuciła na Instagram zdjęcie BEZ MAKIJAŻU
Kris Jenner świętuje Dzień Matki – nie uwzględniła swojej córki Kendall Jenner
Kris Jenner, która jest mamą szóstki dzieci, miała co świętować. Na swoim profilu udostępniła kolaż fotografii swoich córek, nie zabrakło także jej matki. Na próżno było jednak szukać jej syna Roba i córki Kendall.
Chociaż Kris chodziło o to, aby pogratulować córkom, które są już mamami, to internauci zdziwili się, że pominęła swoje pozostałe dzieci.
Kendall postanowiła podejść z dystansem do całej sprawy:
Też Cię kocham mamo! – napisała w komentarzu.
Czy Kris powinna wykluczać Kendall tylko dlatego, że nie ma jeszcze dzieci…?
ZOBACZ TAKŻE:
Kendall Jenner wyśmiewa swoją rodzinę
Kris Jenner SKOMENTOWAŁA ślub Kylie i Travisa
62-letnia Kris Jenner całuje się z 37-letnim kochankiem (ZDJĘCIA)


Anonim | 14 maja 2019
DLACZEGO KRISMIAŁABY ŻYCZYĆ KENDALL SZCZĘŚLIWEGO DNIA MATKI SKORO KENDALL NIE JEST MATKĄ? XDDDDDDDDD
Aaa | 14 maja 2019
Tam wszystko jest z góry ustawione. Te kobiety mają ludzi, którzy im planują posty na fb czy insta na cały miesiąc, z uwzględnieniem przeróżnych kontraktów podpisanych z jakimkolwiek firmami czy markami.
Anonim | 13 maja 2019
Wiekszosc kobiet na insta pisze np. ,,Wszystkim mama z okazji ich swieta wszystkiego najlepszego;; wszystkim tak z szacunku. Najpierw sie doinformuj jak cos dziala a nie za komentarz sie bierzesz. To sa inne czasy i inaczej pewne rzeczy sie okazuje a nie jak kiedys tylko swojej mamie . Poprostu skladala zyczeniom wszystkim MAMOM !!!!!! I tak ! Wlasnie ty rusz glowa. Ty mozesz skladac swojej a inni skladaja wszystkim i sie odwal bo nie wierze w to co piszesz. Do nauki bo inteligencji brak a wiedza kuleje.
Anonim | 13 maja 2019
Ja na insta pisze ogolnie , ze wszystkim mamom zycze szczescia w tym dniu. I moja mame mam na mysli i siostre i siebie i wgole wszystkie. A nie zycze tego poki co np.kuzynce ktora dzieci nie ma.! Masz problem z logika. Kris dala zdj swojej matki i wszystkich mam w rodzinie bo to ich swieto. A Kendall nie jest matka. Jakby pominela ja w dzien dziecka to by mialo sens a tak to z toba cos nie tak jak nie rozumiesz dalej.
Anonim | 13 maja 2019
Ty masz cos z glowa? Dzien matki , pokazala wszystkie matki z rodziny i im zlozyla zyczenia . A kendall np. Dala z tej okazji zdj. Babci a nie matki. Wiec tam sie czepiaj jak nic nie kumasz. Kendall matka nie jest . Duzo kobiet w tym dniu zyczy wszystkim mamom szczescia itp. A nie tylko swojej matce . Oszczedz wstydu! Rusz glowa bo zal to czytac.