Kylie Jenner skrupulatnie dba o swój wygląd – jest świadoma tego, że cokolwiek założy na siebie, będzie to skomentowane przez media i rzesze fanów, więc każda jej stylizacja jest dokładnie przemyślana.

Siostry Jenner na Gali MET 2019. Chyba przebiły już siostry Kardashian

W poniedziałek cały świat zachwycał się Kylie Jenner na Gali Met 2019 w sukience Versace. Jej wygląd był dopracowany w każdym calu. Ale jak to zawsze bywa, przed wejściem na czerwony dywan jest wielki chaos i ogromny stres. A jak było u Kylie?

Kamery amerykańskiego Vogue’a towarzyszyły Jenner od samego początku przygotowywań – od szycia sukienki aż do czerwonego dywanu.

Kim Kardashian pokazała, jak udało się jej ścisnąć talię do kreacji na Met Galę – można zemdleć!

Na nagraniu widzimy gwiazdę jeszcze w proszku, bez makijażu. Przed kamerą Kylie zdradza, że nigdy nie wychodzi z domu, dopóki wszystko nie jest idealne. Dowiadujemy się też, że projektowanie i szycie sukienki zaczęło się cztery miesiące temu przez zespół Donatelli Versace w Mediolanie.

Później, kiedy Kylie jest już gotowa, dołączają do niej Kendall Jenner w sukience również projektu Versace i jej partner Travis Scott z ich roczną córką. Przez cały czas towarzyszą im ogromem emocje i sztab ludzi panujący nad ich wizerunkiem.

Wiemy, dlaczego Khloe Kardashian nie została zaproszona na Met Galę

Jenner na końcu miała wielki dylemat, bo nie wiedziała co założyć: rękawy, czy kapelusz ? Postanowił skonsultować się z siostrą – Khloe Kardashian, która nie została zaproszona na Met Galę. Khloe bez zastanowienia powiedziała, że rękawy.

*EXCLUSIVE* Khloe and Kim Kardashian stun in skintight maxi dresses while out with Scott Disick at Malibu toy store
Kendall and Kylie Jenner step out in colorful fashion for the 2019 Met Gala Kendall Jenner, Kylie Jenner
Celebrities look stunning as they step out for the Met Gala Travis Scott, Kylie Jenner
Celebrities look stunning as they step out for the Met Gala Kendall Jenner
kylie8
kylie7
kylie6
kylie4
kendall1