Kris Jenner (64 l.) pokazała na swoim Instagramie zdjęcie, na którym pozuje bez makijażu. Mama Kim Kardashian zapewnia, że na zdjęcie nie zostały nałożone żadne filtry. Jak wygląda Kris?

Kris Jenner wiek

Mama pięciu sióstr Kardashian – Jenner i Roberta Kardashiana uchodzi w show-biznesie za jedną z najlepiej wyglądających celebrytek. Kris Jenner urodziła się w 1955 roku. Ma więc 64 lata – jest dojrzałą kobietą, babcią.

Kris Jenner ma nową fryzurę. Wygląda jak mieszanka Kim i J Lo

Kris nie zamierza jednak pozwolić, by czas zniszczył jej wizerunek. Jest znana z tego, że często korzysta z usług gabinetów chirurgii kosmetycznej.

Kris Jenner – jakie miała operacje plastyczne?

Kris otwarcie przyznaje się do zabiegów poprawiających wygląd jej twarzy i ciała. Celebrytka wpuściła nawet kamery do gabinetu, w którym robiono jej lifting.

Kris przyznaje także, że miała operację powiększenia biustu. Miało to miejsce jeszcze w czasach, gdy operacje plastyczne nie były tak powszechne i pod skalpel szły tylko najbogatsze kobiety. Kris Jenner regularnie odwiedza klinikę doktora Gartha Fishera, który dba o wygląd celebrytki. Fisher nigdy nie zdradził, jakie zabiegi przeprowadzał na Kris, ale inni lekarze zajmujący się chirurgią plastyczną są pewni, że Kris korzysta z zastrzyków z botoksem, miała robioną korektę szczęki, a także operację plastyczną nosa. Kris Jenner powiększała też usta.

Kris Jenner próbuje się uśmiechnąć na ściance. Da radę?

Plotki mówią, że Kris Jenner ma także implanty w pośladkach. Kris nigdy nie skomentowała tych rewelacji. Osoby, które ją znają, twierdzą, ze celebrytka uwielbia atmosferę, jaką roztacza korzystanie z dobrodziejstw chirurgii plastycznej. Lubi, gdy plotkuje się na ten temat o jej osobie. Dlatego chętnie podsyca ciekawość fanów i mediów sugerując, że coś zrobiła, nie mówiąc jednak dokładnie, co.

Kris Jenner bez makijażu na Instagramie

Na zdjęciu, które Kris wrzuciła na swój profil, widzimy ją nieco bardziej „zmęczoną” niż wtedy, gdy ma na sobie grubą warstwę pudru i mocny makijaż oczu. Kris nie ma zbyt wielu zmarszczek – w końcu dba o ich wypelłnienie. Widać jednak, ze twarz celebrytki jest sztucznie napięta i stężała. To na pewno nie jest naturalnie wyglądająca kobieta po 60-tce.

Czytaj też:

Była NIANIA Kardashianek ujawnia SEKRETY pracy z Kris Jenner

Szok! Kris Jenner przed OPERACJAMI wyglądała jak Kourtney!

Nowe zdjęcie Kris Jenner PRZERAZIŁO fanów (Instagram)

 

Kris Jenner
Kris Jenner Kris Jenner
Kris Jenner