Do niedawna rodzinne fotografie Kardashianów nie były ich najmocniejszą stroną. Zazwyczaj fani wyszukiwali photoshopowe niedociągnięcia, czy wpadki. Tym razem można uznać, że rodzinna fotografia im się udała. Tylko Kendall Jenner opublikowała to zdjęcie. Dlaczego?

Khloe Kardashian ujawniła SMUTNĄ prawdę o związku z Tristanem Thompsonem – ten wpis łamie serce

Rdzinna fotografia Kardashianów

Na zdjęciu niespodziewanie pojawili się: Kanye West, Travis Scott i Corey Gamble – ich obecność zaskoczyła fanów. Poza nimi gwiazdą zdjęcia była North West, córka Kim i Kanye. Można już zauważyć, że po rodzicach ma we krwi gwiazdorstwo.

Tradycyjnie musiało kogoś zabraknąć na rodzinnej fotografii. Tym razem Roba Kardashiana i jego córki – Drem i Penelope – córka Kourteny i Scotta.

Ten MOMENT, gdy mama Kim zabrania Nori nosić WYPASIONE kozaczki (5 numerów za duże)

Kendall Jenner poza rodzinnym zdjęciem, dodała też obrazek z duszącą głową i napisem: Ciąża jest w powietrzu. Wyśmiewając w ten sposób swoją wielodzietną rodzinę.

Kendall Jenner zdobyła się na szczere wyznanie. „Wpadłam w kompleksy przez siostry”

Wyświetl ten post na Instagramie.

❤️

Post udostępniony przez Kendall (@kendalljenner)

Scott Disick And Sofia Richie Dine With Kourtney Kardashian And The Kids In Santa Barbara
*EXCLUSIVE* North West and Kim Kardashian meet Youtube Star JoJo Siwa ahead of video collaboration **WEB MUST CALL FOR PRICING** Kim Kardashian, North West *EXCLUSIVE* Kim Kardashian goes braless as she takes her daughter North to a wedding Kim Kardashian
*EXCLUSIVE* Khloe Kardashian is a Platinum Blonde Babe! Khloe Kardashian