W brytyjskiej rodzinie królewskiej dzieje się nie najlepiej. I nie mamy tutaj na myśli wyłącznie nowotworowych chorób króla Karola III i księżnej Kate, choć to oczywiście największe problemy, z którymi w tej chwili mierzą się royalsi. Niemniej na trudną sytuację składają się też napięte od lat relacje z księciem Harrym i jego żoną, Meghan Markle.

Paulina Rzeźniczak o pierwszych tygodniach macierzyństwa: „Mogło być ze mną bardzo źle”

Czy konfliktu między braćmi i ich ukochanymi można było uniknąć? Trudno stwierdzić, ponieważ od dawna media zastanawiają się, od czego konkretnie zaczęły psuć się ich kontakty. Niemniej sam król może żałować, że popełnił pewien wychowawczy błąd. Gdyby chował synów w trochę inny sposób, może dziś nie byłoby w ogóle tego tematu… O co chodzi?

Król Karol III uważa, że popełnił wychowawczy błąd?

Król Karol i jego pierwsza żona, księżna Diana, doczekali się dwójki pociech – księcia Williama i księcia Harry’ego. Nie jest żadną tajemnicą, że Lady Di chcąc wynagrodzić synom wychowywanie się w rozbitej rodzinie, pozwalała im na więcej. Priorytetem była zabawa i przeżycie radosnego dzieciństwa. Dla Karola liczyły się za to klasyczne wartości. Niemniej trudno było obojgu rodzicom pogodzić te kwestie. Czy monarcha ma sobie dziś to za złe? Ingrid Seward, autorka książki „Moja matka i ja”, opisującej wychowanie obecnego władcy Anglii i jego relacje z królową Elżbietą II, twierdzi że mógłby on żałować, że nie był bardziej surowy wobec Williama i Harry’ego.

Ewelina Taraszkiewicz zapytana o Żurnalistę! „Zniszczył życie moje i mego dziecka”

Myślę, że Karol prawdopodobnie żałuje, że nie był surowy wobec Harry’ego i Williama — powiedziała Seward w rozmowie z Fox News Digital i dodała – Kontynuował swobodny styl wychowywania dzieci przez Dianę. Diana pozwoliła im robić mniej więcej to, co chciały, co było bardzo modne w tamtych czasach. Pozwalała dzieciom po prostu zajmować się swoimi sprawami. Myślę, że Karol prawdopodobnie żałuje, że nie był nieco bardziej rygorystyczny, ponieważ mogło to dać obu chłopcom kilka więcej granic.

Rafał Maserak opowiedział o marzeniu swojego syna. Jego realizacja będzie prawdziwą rewolucją!