Ekspert ds. królewskich ujawnia, że książę Harry, pomimo wcześniejszych plotek, spotkał się z jednym z członków rodziny królewskiej przed koronacją.

Książę Harry rozmawiał z ojcem, królem Karolem

Książę Harry dokonał bardzo szybkiej wizyty w Wielkiej Brytanii w miniony weekend, aby wziąć udział w koronacji swojego ojca, króla Karola.

Wcześniej informowano, że podczas gdy książę Harry wziął udział jedynie w ceremonii koronacyjnej i nie spotkał się z żadnymi członkami swojej rodziny w tym czasie. Wielu sądziło, że oznacza to, że książę Harry nie spotkał się z żadnym z członków swojej rodziny podczas całej swojej wizyty, która według doniesień miała trwać tylko około 24 godzin.

To ON napisał pamiętnik Harry’ego i teraz ujawnia, jak pracowało się z księciem

Teraz ekspert ds. królewskich ujawnia, że wygląda na to, że spotkał się on z jednym z członków rodziny królewskiej podczas pobytu w mieście.

Mam takie wrażenie, że nie miał żadnych interakcji z księciem lub księżną Walii [książę William i Kate Middleton], ale że rozmawiał z ojcem w nocy przed koronacją – powiedział ekspert ds. królewskich Nick Bullen w wywiadzie dla Us Weekly.

Książę Harry pojawi się na koronacji i na urodzinach księcia Archiego

Wizyta Harry’ego w Londynie była odbierana przez media jako „dziwna”. Zarzucano mu „nonszalancki” sposób bycia:

Do samego ranka nikt naprawdę nie wiedział, jakie będą plany księcia Harry’ego na popołudnie”, dodał. „Myślę, że wszyscy wiedzieli, że chce zdążyć na samolot. Wszyscy wiedzieli, że zamierzał wrócić do domu, ale była nadzieja, że będzie częścią niektórych rodzinnych uroczystości z powrotem w pałacu. Więc myślę, że była to smutna informacja, że nie był częścią całego dnia, ale wiedzieli, że chce zdążyć na samolot.

Forum

Britain’s Prince Harry / Forum