95-letnia królowa Elżbieta II podobno dzwoni tylko do tych 2 osób „w Firmie”, czyli w Pałacu i jego otoczeniu. I nie jest to następca tronu, czyli jej najstarszy syn książę Karol, czy jej najsłynniejsi wnukowie William i Harry.

Wygląda na to, że królowa ma dwie osoby, z którymi najczęściej rozmawia przez swoje telefony, a także najwyraźniej ma telefon komórkowy, o którym mówi się, że to Samsung, wyposażony w szyfrowanie antyhakerskie przez agencję MI6, więc nikt nie może włamać się do jej telefonu […] Ale 2 osoby, do których dzwoni najczęściej, to jej córka księżniczka Anne i jej menedżer ds. wyścigów konnych John Warren – wyznał królewski komentator Jonathan Sacerdoti podczas podcastu The Royally US.

Brytyjczycy są zmartwieni zdrowiem królowej. Na ostatnich zdjęciach widać, że jej stan znacznie się pogorszył

Ostatnie święta królowej?

Królowa Elżbieta II podobno będzie gościć rodzinę królewską w Sandringham House na Boże Narodzenie. Możliwe, że będą to jej ostatnie święta. W końcu ten rok obfitował w wiele krytycznych sytuacji związanych z jej zdrowiem: pobyt w szpitalu i niezliczona ilość testów.

Lilibet Diana Mountbatten-Windsor jeszcze nie pojawiła się na stronie rodziny królewskiej

Królowa Elżbieta II odwołała również 2 wyjazdy w tym roku, w tym wizytę w Irlandii Północnej z premierem Borisem Johnsonem i ważną podróż służbową do Szkocji na konferencję klimatyczną ONZ.

Cała rodzina bez Harry’ego

Według raportu już 17 grudnia królowa poleci helikopterem do posiadłości Sandringham House w Norfolk. Podobno zaproszenia zostały wysłane do księcia Edwarda, księżnej Anny, księżnej Beatrice, księżnej Eugenii i ich rodzin. Niestety, książę Harry i Meghan Markle nie dołączą do rodziny królewskiej w tym sezonie świątecznym.

Królowa Elżbieta II udała się na tajne spotkanie z Harrym? Sama prowadziła samochód (ZDJĘCIE)

Królowa Elżbieta fot. Reuters / Forum

Królowa Elżbieta podczas świątecznego przemówienia

Królowa Elżbieta podczas świątecznego przemówienia fot. Reuters / Forum