Meghan Markle i Harry przebywają na dłuższym urlopie w Stanach Zjednoczonych, gdzie spędzą święta u mamy księżnej. Od miesiąca nie widać publicznie pary książęcej Sussex – skutecznie ukrywają się przed paparazzi.

Biografia Meghan Markle

Meghan i Harry zdradzili, gdzie teraz przebywają. Nie są to Stany Zjednoczone

Katie Nicholl z Vanity Fair napisała, że rok 2020 ma być rokiem Meghan, co wywołało poruszenie. Andrew Morton, który był biografem księżnej Diany, napisał w tym roku nieautoryzowaną biografię Meghan.

W książce czytamy, że księżna Sussex zrobiła wszystko to, co powinna nowa królewska panna młoda:

Urodziła piękne dziecko, podjęła liczne zobowiązania za granicą i w Anglii. Wygłosiła wiele kompetentnych przemówień i rozśmieszyła Królową – pisze Andrew.

Dodaje, że ten rok był bardzo dla niej ciężki, spotkała się z dużą krytyką i od samego początku była niesprawiedliwie oceniana.

Kate i William CIESZĄ SIĘ z wyjazdu Meghan i Harry’ego na święta

Kobiety królewskie są bardziej krytykowane niż mężczyźni królewscy. Są badani pod kątem tego, co noszą, jak wyglądają, co mówią – zaznacza autor biografii.

Zdradza, że Markle zrobiła sprytny ruch podczas ślubu: zaprosiła Oprah, George i Amal Clooney i wielkie innych gwiazd z Hollywood, których tak naprawdę słabo zna, ale przynajmniej teraz oni stoją po jej stronie w mediach.

Meghan pod pewnymi względami pozostaje outsiderem. Nie sądzę, by ludzie dali jej swobodę do bycia Amerykanką, ale też Brytyjką – tłumaczy Morton. 

Księżna Meghan zyskała już OBRAŹLIWY pseudonim – ten jednak jest wyjątkowy

BACKGRID / Backgrid USA / Forum