Już 9. stycznia księżna Kate skończy 38. lat. Jak zwykle urodziny będzie świętować w gronie rodziny i przyjaciół. Niestety – Meghan i Harry nie wezmą udziału w żadnej z imprez, a ponoć zostaną zorganizowane aż dwie.

Księżna Kate w kościele z księciem Williamem. Pojawiła się też jego rzekoma KOCHANKA

Księżna Kate nie zaprosiła Meghan i Harry’ego na urodziny

Ostatnio Harry z żoną narazili się opinii publicznej tym, że spędzili Boże Narodzenie z dala od rodziny królewskiej. Ponoć królowa Elżbieta wyraziła na to zgodę, jednak krążą plotki, że wcale nie była z tego faktu zadowolona.

Od dawna trwa również konflikt między Harrym a Williamem, w który, chcąc nie chcąc, wciągnięte są ich kobiety. Kate, która obchodzi niebawem swoje 38. urodziny, nie zaprosiła na imprezę swojego szwagra i jego ukochanej.

Jest praca! Kto chce sprzątać po Meghan albo Kate?

Jak podaje express.co.uk, na przyjęciu znajdą się m.in. rodzice Kate, Carole i Michael Middleton oraz  wieloletni przyjaciel księcia, Thomas Van Straubenzee. Drugie zostanie zorganizowane dla najbliższej rodziny i wezmą w nim udział dzieci księżnej – George, Charlotte i Louis. Meghan i Harry nie zostali uwzględnieni w żadnej z imprez.

Harry w wywiadzie z ITV powiedział o relacji z bratem tak:

W tej chwili z pewnością jesteśmy na różnych ścieżkach, ale zawsze będę przy nim i wiem, że on zawsze będzie przy mnie. Nie widujemy się tak często, jak kiedyś, ponieważ jesteśmy tak zajęci, ale bardzo go kocham.

Myślicie, że naprawdę ich relacje są tak złe, że Kate nie chce widzieć Harry’ego i Meghan na swoich urodzinach?

ZOBACZ TAKŻE:

SZOK! Odmówiono wstępu do restauracji Księżnie Meghan i Księciu Harry’emu

Wiemy, jak wyglądały święta Meghan i Harry’ego. Wygadał się właściciel ośrodka

Kate i William DROCZĄ się z fanami na Twitterze

Księżna Kate i książę William z dziećmi na świątecznej mszy fot. Arthur Edwards / News Licensing / Forum

Księżna Meghan Książę Harry

Książę Harry i księżna Meghan z synem Archiem Fot.Forum/Reuters